Kaspersky One - jedna ochrona dla wielu urządzeń

Kaspersky One - jedna ochrona dla wielu urządzeń

Kaspersky One - jedna ochrona dla wielu urządzeń
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.02.2012 13:47

Polską premierę miał program Kaspersky ONE - wieloplatformowe, uniwersalne rozwiązanie bezpieczeństwa, które zapewnia wszechstronną ochronę szerokiemu wachlarzowi urządzeń od komputerów osobistych i notebooków (PC oraz Mac) po smartfony i tablety.

Korzystanie z kilku urządzeń cyfrowych jednocześnie stało się powszechną praktyką. Często oprócz notebooka i komputera stacjonarnego użytkownik posiada jeszcze smartfon i tablet. Urządzenia te mogą opierać się na różnych platformach programowych i sprzętowych, posiadają jednak kilka cech wspólnych: są rozbudowane, umożliwiają dostęp do internetu, można przechowywać na nich ogromne ilości danych osobistych i są podatne na aktywność cyberprzestępców. Ponieważ wszystkie cenne informacje wymagają ochrony - niezależnie od urządzenia, na którym się znajdują - Kaspersky ONE jest rozwiązaniem, które zapewnia bezpieczeństwo za jednym podejściem.

Kaspersky ONE jest dostępny w pakiecie na 3 lub 5 urządzeń. Produkt może być wykorzystywany do ochrony komputerów stacjonarnych i laptopów działających pod kontrolą systemu Windows lub Mac OS X, smartfonów oraz tabletów. Każde z tych urządzeń może być zabezpieczone przy pomocy jednej z poniższych aplikacji, zoptymalizowanej do wykorzystywania z odpowiednią platformą programową:

• Ochrona dla komputerów PC działających pod kontrolą systemu Windows;
• Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem dla komputerów Mac;
• Ochrona przed cyberzagrożeniami oraz technologia antykradzieżowa dla smartfonów z systemem Android, BlackBerry, Symbian lub Windows Mobile;
•. Podstawowa ochrona przed mobilnym szkodliwym oprogramowaniem dla tabletów z systemem Android.

Instalacja i aktywacja Kaspersky ONE jest bardzo łatwa i można jej dokonać przy użyciu jednego, uniwersalnego kodu aktywacyjnego, niezależnie od chronionego urządzenia. Uaktualnienia aplikacji i baz danych są bezpłatne, a użytkownicy sami mogą zdecydować, jakie rodzaje urządzeń będą chronione przez produkt. Na przykład, pakiet przeznaczony dla trzech urządzeń może być wykorzystany do ochrony trzech komputerów z systemem Windows lub dwóch komputerów z systemem Windows i jednego komputera Mac, 3 smartfonów lub innej kombinacji. Wersja pudełkowa Kaspersky ONE zawiera również uniwersalny instalator dla każdej aplikacji.

Cena i dostępność

Polska wersja Kaspersky One jest dostępna w sprzedaży od 23 lutego 2012 r. (wersja elektroniczna). Wersja pudełkowa będzie dostępna od kwietnia 2012 r. Rozwiązanie zapewnia ochronę dla wybranej liczby urządzeń przez jeden rok z możliwością darmowej aktualizacji w tym okresie. Kaspersky ONE jest dostępny w następujących cenach (ceny brutto):
• 239 zł - roczna licencja na ochronę 3 urządzeń;
• 389 zł - roczna licencja na ochronę 5 urządzeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)