Karty Lexar Shoot-n-Sync – bezprzewodowa technologia

Karty Lexar Shoot-n-Sync – bezprzewodowa technologia

Karty Lexar Shoot-n-Sync – bezprzewodowa technologia
01.10.2008 12:17, aktualizacja: 01.10.2008 12:39

Lexar Media prezentuje innowacyjny produkt na rynku kart pamięci – Shoot-n-Sync Wi-Fi. Najnowsza karta Lexara, dzięki zastosowaniu bezprzewodowego łącza Wi-Fi, pozwala użytkownikom na automatyczne przesyłanie zdjęć z aparatu do komputera, jak również zamieszczanie plików w ogólnodostępnej sieci oraz na specjalnych galeriach internetowych.

Lexar Media prezentuje innowacyjny produkt na rynku kart pamięci – Shoot-n-Sync™ Wi-Fi®. Najnowsza karta Lexara, dzięki zastosowaniu bezprzewodowego łącza Wi-Fi, pozwala użytkownikom na automatyczne przesyłanie zdjęć z aparatu do komputera, jak również zamieszczanie plików w ogólnodostępnej sieci oraz na specjalnych galeriach internetowych.

2-gigabajtowa karta pamięci Shoot-n-Sync Wi-Fi współpracuje z aparatami kompatybilnymi z kartami SD. Jest równie niezawodna, jeśli chodzi o archiwizację oraz przechowywanie zdjęć, jak standardowe karty pamięci. Jej przewagą jest jednak znacznie krótszy czas przesyłu danych do komputera lub bezpośrednio do Internetu, a także wygoda, jaką charakteryzuje się proces bezprzewodowego przenoszenia zdjęć z jednego urządzenia na drugie.

Obraz

Lexar Shoot-n-Sync Wi-Fi to doskonały produkt dla szerokiego grona fotografów, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Najnowsza karta stanowi proste i wygodne rozwiązanie, pozwalające na zarządzanie zdjęciami i szybki ich transfer do komputera, z pominięciem tak zbędnych czynności, jak przełożenie karty do czytnika, podłączenie czytnika do komputera oraz przenoszenie pojedynczo każdego zdjęcia.

Obraz
© Schemat działania kart Lexara

Połączenie z domową lub publiczną siecią Wi-Fi konfiguruje się za pomocą specjalnego oprogramowania Eye-Fi Manager, które umożliwia wybór komputera w lokalnej sieci lub internetowej galerii, na której mają zostać umieszczone zdjęcia. Oprogramowanie Eye-Fi pozwala użytkownikowi efektywnie zarządzać zdjęciami. Potrzebna jest tylko krótka instalacja wstępna oprogramowania na komputerze i karta jest gotowa do bezprzewodowego transferu danych, z szybkością używanego do tego łącza. Jeśli nie mamy dostępu do sieci bezprzewodowej, karta Shoot-n-Sync działa jak standardowa karta SD o pojemności 2 GB.

W zestawie znajduje się także czytnik, pozwalający na skonfigurowanie karty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)