Karty graficzne z układami GeForce GTX 570

Karty graficzne z układami GeForce GTX 570

Karty graficzne z układami GeForce GTX 570
Źródło zdjęć: © Nvidia
07.12.2010 15:12

Firma NVIDIA poinformowała dziś o wprowadzeniu do swojej oferty procesora graficznego GeForce GTX 570 - najnowszego członka rodziny GTX 500, stworzonej z myślą o entuzjastach gier PC i w pełni obsługującej technologię DirectX 11 (DX11)

Procesor GeForce GTX 57. cechuje się cichą pracą i znakomitym stosunkiem wydajności w grach DX11 do ceny. Karty zbudowane w oparciu o układy GTX 570 już od dziś można znaleźć w ofercie wiodących producentów kart graficznych, w tym firm: ASL, ASUS, Colorful, ECS, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, Jetway, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY, Sparkle, Zotac i innych.

Obraz
© (fot. Nvidia)

Jak zapewnia producent, w porównaniu do najbliższego konkurencyjnego produktu, model GTX 57. jest szybszy nawet o 128 procent w najnowszych grach z DX11 wykorzystujących efekty teselacji, a także osiąga wydajność wyższą o 30 procent w grach poprzedniej generacji, (DX9 i DX10).

Ponadto, dzięki obsłudze technologii NVIDIA 3D Vision i NVIDIA Surround, procesor graficzny GTX 570 pozwala na wykorzystanie swojej ogromnej mocy do uzyskania efektów trójwymiarowych w filmach Blu-Ray i grach 3D nawet na trzech monitorach jednocześnie. Technologia NVIDIA SLI pozwala natomiast na wyposażenie komputerów w drugi procesor GTX 570 i niemal dwukrotne zwiększenie wydajności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)