Kapitan Bomba trafi na CDA. Będzie za darmo, ale jest jeden haczyk

Kapitan Bomba trafi na CDA. Będzie za darmo, ale jest jeden haczyk

Kapitan Bomba trafi na CDA. Będzie za darmo, ale jest jeden haczyk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
09.01.2020 09:13

Popularny serial "Kapitan Bomba" wcześniej można było oglądać w serwisie Showmax. Platforma wycofała się z polskiego rynku w 2019 roku. Teraz kreskówkę przejmuje CDA.

Spółki CDA S.A. i 4Fun Media S.A. zawarły umowę na mocy której CDA przejęła autorskie prawa majątkowe do wszystkich wyprodukowanych do tej pory animowanych filmów "Kapitan Bomba" - poinformowano w komunikacie.

Na CDA znajdziemy też inne animowane produkcje Bartosza Walaszka - "Laserowy gniew dzidy" oraz "Kaliber 200 Volt". Strony nie ujawniają wysokości transakcji.

Oprócz tego CDA przejmuje również profil na Facebooku, a także sklep z gadżetami.

"Kapitan Bomba" za darmo będzie można oglądać na cda.pl, ale również na YouTubie. Tyle że będzie to wersja ocenzurowana. "Kapitan Bomba" bez cenzury i wysokiej jakości dostępny będzie wyłącznie na CDA Premium. Abonament kosztuje 19,90 zł za miesiąc.

- Kapitan Bomba ma wielu oddanych fanów, to niemal klasyka w dorobku Bartka Walaszka. Społeczność skupiona wokół tych produkcji jest bardzo silna i liczna, a my chcemy ją jeszcze rozwijać. Chcemy w projekt tchnąć nowe życie i przejęcie praw od 4Fun Media to pierwszy krok w tym kierunku. – komentuje Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług.

Warto przypomnieć, że "Egzorcysta" - inny serial autorstwa Bartosza Walaszka, dostępny wcześniej na Showmax - w grudniu pojawił się na Netfliksie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)