Trwa ładowanie...
dfozrlj

Kamil Kula: nie gwałcę siebie, żeby to zrobić. Nowa rola aktora zaskoczy fanów "Na dobre i na złe"

- Mój bohater jest bardzo pewny siebie. Ja też znam swoją wartość, ale on jest bardzo zero-jedynkowy - mówi Kamil Kula o swojej nowej roli. - Jak mu się coś nie podoba, to od razu jest "spier…aj" i wie, że może wszystko załatwić, jak nie mową, to czynem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Kula zagra rolę V w grze "Cyberpunk 2077"
Kamil Kula zagra rolę V w grze "Cyberpunk 2077" (WP.PL, Fot: Bolesław Breczko)
dfozrlj

Kamil Kula, aktor znany m.in z roli Szczepana w "Na dobre i na złe" wcieli się w głównego bohatera o imieniu V, w grze komputerowej "Cyberpunk 2077". Aktor zaczął już współpracę z CD Projektem RED, polską firmą, która tworzy grę. Kula podkłada głos postaci, którą będzie kierował gracz. Tą postacią jest właśnie V.

- V jest najemnikiem, który chce stać się legendą Night City i tak jak powiedziała Ci Lidia Sadowa (która wciela się w damską wersję głównego bohatera – red.), V jest po prostu kozakiem - opowiada Kamil Kula w wywiadzie dla WP Gry.

W rolę V (w wersji damskiej) wcięli się też Lidia Sadowa. Przeczytaj wywiad z aktorką.

dfozrlj

Aktor przyznaje, że możliwość wcielenia się w głównego bohatera w "Cyberpunku 2077" jest dla niego szansa, która "zdarza się raz w życiu aktora, ablo w ogóle".

- Są takie kroki milowe w życiu aktora, na które pracujesz całe życie. Ja przygodę z dubbingiem zacząłem bardzo szybko, na pierwszym roku studiów. Z czasem zacząłem grać coraz większe role. Cyberpunk jest dla mnie w jakimś sensie szczytem i ogromną nagrodą.

Pełny wywiad z Kamilem Kulą ukaże się na stronie WP Gry już 10 października.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dfozrlj

dfozrlj
dfozrlj