Kamil Kula: nie gwałcę siebie, żeby to zrobić. Nowa rola aktora zaskoczy fanów "Na dobre i na złe"

Kamil Kula: nie gwałcę siebie, żeby to zrobić. Nowa rola aktora zaskoczy fanów "Na dobre i na złe"
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko

09.10.2019 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Mój bohater jest bardzo pewny siebie. Ja też znam swoją wartość, ale on jest bardzo zero-jedynkowy - mówi Kamil Kula o swojej nowej roli. - Jak mu się coś nie podoba, to od razu jest "spier…aj" i wie, że może wszystko załatwić, jak nie mową, to czynem.

Kamil Kula, aktor znany m.in z roli Szczepana w "Na dobre i na złe" wcieli się w głównego bohatera o imieniu V, w grze komputerowej "Cyberpunk 2077". Aktor zaczął już współpracę z CD Projektem RED, polską firmą, która tworzy grę. Kula podkłada głos postaci, którą będzie kierował gracz. Tą postacią jest właśnie V.

- V jest najemnikiem, który chce stać się legendą Night City i tak jak powiedziała Ci Lidia Sadowa (która wciela się w damską wersję głównego bohatera – red.), V jest po prostu kozakiem - opowiada Kamil Kula w wywiadzie dla WP Gry.

Aktor przyznaje, że możliwość wcielenia się w głównego bohatera w "Cyberpunku 2077" jest dla niego szansa, która "zdarza się raz w życiu aktora, ablo w ogóle".

- Są takie kroki milowe w życiu aktora, na które pracujesz całe życie. Ja przygodę z dubbingiem zacząłem bardzo szybko, na pierwszym roku studiów. Z czasem zacząłem grać coraz większe role. Cyberpunk jest dla mnie w jakimś sensie szczytem i ogromną nagrodą.

Pełny wywiad z Kamilem Kulą ukaże się na stronie WP Gry już 10 października.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)