Kamery do monitoringu domu od D-Link

Strona głównaKamery do monitoringu domu od D-Link
20.11.2012 14:38
Kamery do monitoringu domu od D-Link
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

D-Link rozszerza portfolio produktów do monitorowania w warunkach domowych o dwie kamery przeznaczone do użytku zewnętrznego z bezpłatną usługą D-Link Cloud.

Bezprzewodowa kamera HD DCS-2332. z usługą D-Link Cloud oraz model DCS-2310L z dodatkowym zasilaniem PoE, pozwalają na zdalny dostęp do nich dzięki bezpłatnej aplikacji mydlink. Pozwalają one użytkownikom zarządzać kamerami oraz mieć dostęp do nadawanych na żywo danych wideo z poziomu dowolnego komputera podłączonego do Internetu, smartfonu albo tabletu z systemem iOS lub Android.

Kamera DCS-2310. jest wyposażona w funkcję Power-over-Ethernet (PoE), co oznacza, że użytkownicy mogą przyłączyć do niej pojedynczy kabel przeznaczony zarówno do transmisji danych, jak i zasilania. Wymaga to jednak połączenia z kompatybilnym przełącznikiem.

Oba modele są przeznaczone do pracy w warunkach zewnętrznych. Spełniają wymagania normy IP-65. a to oznacza, że są wodoszczelne oraz odporne na kurz.

Kamery charakteryzują się dużą rozdzielczością obrazu. Zastosowano w nich przetworniki CMOS o rozdzielczości 1 megapiksela, co pozwala przekazywać obraz wideo w rozdzielczości 720. HD. Ponadto, oba urządzenia są wyposażone w zintegrowane technologie do monitorowania w nocy oraz pasywne czujniki działające w paśmie podczerwonym (PIR), służące do wykrywania ruchu. Natomiast zainstalowane w nich mikrofony i głośniki pozwalają prowadzić dwukierunkową komunikację (w trybie półdupleksowym).

Obraz pobrany z kamer można zapisać używając sieciowego rejestratora wideo, a same kamery są wyposażone w gniazda microSD służące do rejestrowania obrazu na wymiennej karcie oraz pełniące funkcję pamięci masowej i miejsca na kopie zapasowe w przypadku awarii sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)