Kamera szpiegowska ukryta w ręcznym zegarku

Kamera szpiegowska ukryta w ręcznym zegarku

Kamera szpiegowska ukryta w ręcznym zegarku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.07.2012 09:57, aktualizacja: 09.08.2013 12:50

Sting Time to ręczny zegarek, w którym umieszczono szpiegowską kamerę. Na pierwszy rzut oka, zegarek swoim wyglądem nie zdradza w żaden sposób, jakie jest jego przeznaczenie.

Kamera nagrywa zarówno w dzień, ale także w sytuacjach ograniczonego oświetlenia. Dzieje się tak dzięki specjalnemu trybowi nocnemu, w który zostało wyposażone urządzenie. Kamera wykorzystuje algorytm kompresji H264. charakteryzujący się przepływnością 4Mb na sekundę. Za jakość obrazu odpowiada automatyczna kontrola wzmocnienia, balans bieli oraz korekcja uszkodzonych pikseli. Zegarek Sting Time rejestruje także dźwięk, kompresując go do MPEG1 Layer 2 /AAC 3.

Dobrym udogodnieniem jest akcelerator, który zapewnia automatyczną rotację obrazu, co oznacza, że ręka, na którą założony został zegarek może znajdować się w dowolnej swobodnej pozycji.

Obraz szyfrowany jest algorytmem AES o sile 12. bitów. Rejestrowany materiał zostaje automatycznie opatrzony w aktualną datę i czas i dodatkowo unikatowy znak wodny. Obraz może być oczywiście przerzucony na dysk komputera.
Urządzenie zostało wyposażone w automatyczny tryb uśpienia, a według deklaracji producenta w pełni naładowany akumulator ma zapewnić gotowość pracy nawet przez rok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)