Kamera HD 720p od firmy Tandberg

Kamera HD 720p od firmy Tandberg

Kamera HD 720p od firmy Tandberg
13.10.2009 15:36

Firma TANDBERG poinformowała o wprowadzeniu na rynek kamery HD – Tandberg USB PrecisionHD. Na zorganizowanym we wrześniu seminarium firmy TANDBERG w Warszawie, przybyłe osoby miały okazję zobaczyć jakość przekazu pierwszej na rynku kamery internetowej o rozdzielczości 720p HD

Kamera USB PrecisionHD została przystosowana do współpracy z oprogramowaniem TANDBERG Movi i Microsoft Office Communicator R2. Jest to kamera internetowa zapewniająca rozdzielczość 720p HD z możliwością rejestrowania 30 klatek na sekundę, umożliwiająca biznesowej jakości komunikację wizualną, przez co została doceniona w środowisku głuchoniemych za doskonałą jakość, a co za tym idzie optymalną komunikację wizualną. Spośród wielu kamer poddanych ocenie przez tłumaczy języka migowego, kamera TANDBERG USB PrecisionHD oferowała najbardziej wyraźny obraz, który jest bardzo ważny przy transmisji tłumaczeń dla osób głuchoniemych i niedosłyszących.

Obraz
© (fot. Tandberg)

„W ciągu minionego roku oceniliśmy bardzo wiele kamer internetowych i żadna z nich nie oferowała obrazu wideo o jakości choćby zbliżonej do zapewnianej przez kamerę TANDBERG USB PrecisionHD. Urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Wystarczy je po prostu podłączyć i działa! Najbardziej imponującą cechą tej kamery jest znakomita jakość obrazu wideo”. - powiedziała Lydia Runnels, wiceprezes ds. rozwoju produktu w firmie CSDVRS LLC, świadczącej usługi tłumaczenia języka migowego na rzecz osób głuchych i niedosłyszących osób starszych w Stanach Zjednoczonych. „Kamera ta daje ogromne możliwości naszym głuchym i niedosłyszącym klientom, a także tłumaczom wideo, ponieważ podczas tłumaczenia języka migowego dobra widoczność ruchów rąk i mimiki twarzy oraz ostrość obrazu mają kluczowe znaczenie”.

Kamera USB PrecisionHD została wykonana z najwyższej jakości materiałów Nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych sterowników ani oprogramowania. Użytkownicy mogą ją po prostu podłączyć do portu USB i skorzystać z zainstalowanego na swoim komputerze oprogramowania. Co więcej, podczas komunikacji z użytkownikami, którzy nie korzystają ze sprzętu HD, kamera USB PrecisionHD obsługuje szeroką gamę standardowych rozdzielczości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)