Kamera EyeOn Baby od D‑Link - więcej czasu dla nowych rodziców

Kamera EyeOn Baby od D-Link - więcej czasu dla nowych rodziców
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.02.2014 08:52

Firma D-Link wprowadziła na polski rynek EyeOn Baby (DCS-825L) - wielozadaniową kamerę pełniącą funkcję elektronicznej niani. Charakteryzuje się bezprzewodową łącznością i została wyposażona w czujniki temperatury, dźwięku i ruchu oraz wysokiej rozdzielczości obiektyw wideo z nocnym podglądem.

W kamerze EyeOn Baby zastosowano najnowszą technologię kamer IP, łączącą w sobie wszystkie funkcje i możliwości, jakich potrzebują rodzice. Znalazły się tu wideo w wysokiej rozdzielczości HD 720p, dwukierunkowy przekaz głosu oraz w pełni szyfrowane połączenie bezprzewodowe. O komfort i bezpieczeństwo dziecka dbają czujniki temperatury, dźwięku oraz ruchu. Dzięki nim rodzice są informowani na bieżąco o spadku lub wzroście temperatury w dziecięcym pokoju poza ustalony zakres lub o płaczu i przebudzeniu dziecka. Kamerę wyposażono także w wymienne elementy obudowy w kolorach niebieskim i różowym.

EyeOn Baby można zaopatrzyć w dodatkową pamięć w postaci karty SD, na której są zapisywane filmy i zdjęcia dziecka. Dodatkowo istnieje możliwość odtworzenia dziecku pięciu kołysanek, pomagających je usypiać oraz diody LED, dzięki którym, bez włączania świateł w nocy, można sprawdzić co dzieje się z dzieckiem.

Rodzice mogą na tablecie lub smartfonie zobaczyć, co dzieje się z dzieckiem nawet jeśli przebywają z dala od domu. Umożliwia to aplikacja mydlink Baby, przesyłająca dane za pośrednictwem chmury mydlink, dzięki czemu są one dostępne o każdej porze i z dowolnego miejsca. Konfiguracja kamery nie wymaga instalowania skomplikowanego oprogramowania.

Kamera EyeOn Baby trafi do sprzedaży na początku lutego w sugerowanej cenie 599zł brutto.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)