Jeszcze łatwiej, jeszcze dokładniej do celu

Jeszcze łatwiej, jeszcze dokładniej do celu

19.06.2008 15:50, aktual.: 19.06.2008 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Be-on-road to nowoczesne systemy nawigacyjne dedykowane do
urządzeń typu PDA, PND i smartphone, opartych na Windows Mobile. Dzięki
precyzyjnym danym mapowym i nowoczesnej aplikacji stworzonej przez
firmę Aponia Software Be-on-road szybko i bezbłędnie wyszukuje
najlepszą drogę do wybranego przez użytkownika celu.

Współpraca Aponii z dziennikarzami testującymi i użytkownikami zaowocowała tym, że nowy produkt został rozszerzony o dodatkowe funkcje, a jego obsługa jest teraz jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Be-on-road 2008.04 zawiera mapy Polski ze 100% pokryciem oraz ze znacznie rozbudowaną bazą POI (punktów zainteresowania). Nowa wersja została też wzbogacona o pełne mapy Bułgarii. W programie znajdują się mapy wszystkich państw Europy, więc jest on idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią podróżować.

Obraz
© (fot. Be-on-road)

Do wcześniejszych rozwiązań dodano nowe. Be-on-road umożliwia automatyczne przełączanie map w trakcie jazdy, przesuwanie mapy przez dotknięcie ekranu, zmianę trybu nawigacji z 2D na 3D. Można również dostosować wygląd mapy do własnych upodobań (wybór zestawu kolorystycznego programu i mapy). Dodano też doskonałą funkcję, która ułatwi wszystkim użytkownikom szybkie znalezienie celu podróży - możliwość wpisywania jedynie fragmentu nazwy ulicy bądź innego celu podróży w wyszukiwarkę. Nie musisz znać pełnej nazwy, Be-on-road uzupełni i wyszuka ją za Ciebie.

Ponadto oryginalnym rozwiązaniem w Be-on-road jest funkcja pozwalająca na wgranie planowanej, czy przejechanej już trasy na komputer domowy bądź na notebooka w pliku KML (Google Earth) lub GPX. Możesz więc obejrzeć planowany szlak podróży zanim jeszcze go pokonasz, lub po powrocie przygotować prezentację dla znajomych z pokazem slajdów i animacjami.

Mimo wprowadzonych innowacji nie zmienia się cena Be-on-road – chcemy dać Naszym użytkownikom jak najlepszy produkt za atrakcyjną cenę. Zestaw map całej Europy (Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Polska, Słowacja, Słowenia, Turcja, Węgry, Rosja (opcja), Austria, Belgia i Luksemburg, Dania, Finlandia, Francja z Monako, Hiszpania z Andorą, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, drogi Europy Centralnej i Wschodniej: Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Serbia i Czarnogóra, Macedonia, Albania) kosztuje jedynie 485 pln

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)