Jedyna taka pralka zaprojektowana z myślą o kobietach

Strona głównaJedyna taka pralka zaprojektowana z myślą o kobietach
08.03.2016 09:32
Jedyna taka pralka zaprojektowana z myślą o kobietach
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

Większości z nas przymiotnik "kobiecy" w odniesieniu do produktów kojarzy się z kosmetykami, ubraniami, czasem gadżetami elektronicznymi lub nieco rzadziej samochodami. Jak dotąd, mało która marka urządzeń AGD zdecydowała się na wprowadzenie do sprzedaży produktu zaprojektowanego specjalnie z myślą o kobietach. W tej nielicznej grupie jest Sharp, który właśnie mając na uwadze gust oraz potrzeby pań, dołączył do swojej oferty pralek model ES-FC6122W2, zwany "Lady".

O "kobiecości" modelu Sharp ES-FC6122W2 decyduje przede wszystkim jej design. Specjalnie z myślą o paniach drzwi wsadu pralki wykończono czerwoną opalizującą obwódką, dodatkowo otwór wsadowy został optymalnie powiększony - tak dla dodania pralce nowoczesności, jak i podniesienia komfortu korzystania z urządzenia. Ponadto, elegancji dodaje także dyskretny panel sterowania wyposażony w niewielki, lecz funkcjonalny panel LCD.

288761835338086547
Źródło zdjęć: © (fot. mat. prasowy)

Nie tylko design decyduje o tym, iż pralka Sharp ES-FC6122W2 jest idealnym urządzeniem dla kobiet. Wśród oferowanych programów posiada ona bowiem program specjalny, dobrany do potrzeb Pań, a przeznaczony do prania delikatnej odzieży i bielizny damskiej. Niska temperatura i poziom wirowania chroni delikatne ubrania przed uszkodzeniem i deformacją. Dzięki temu ulubiona bielizna, stroje kąpielowe będą dłużej wyglądać jak nowe.

288761835338217619
Źródło zdjęć: © (fot. mat. prasowy)

Choć pralka zwana przez Sharp "Lady” z założenia ma się podobać głównie paniom i sprostać ich wygórowanym oczekiwaniom, jednak oczywiście urządzenie sprawdzi się jako sprzęt rodzinny. ES-FC6122W2 posiada dużą pojemność wsadu - 6 kg - oraz maksymalną prędkość odwirowywania 1200 obrotów na minutę. Użytkownicy mają możliwość wyboru 15 programów automatycznych i 7 funkcji dodatkowych. W tym między innymi znajdziemy specjalny program do prania ubranek dziecięcych, program ułatwiający prasowanie, specjalny program do tkanin delikatnych i bielizny oraz program do koszul czy odzieży sportowej. Prezentowany model należy do klasy energetycznej A++. Cena pralki Sharp ES-FC6122W2 to 1499 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)