Jedna słuchawka do telefonu GSM i komputera

Jedna słuchawka do telefonu GSM i komputera

Jedna słuchawka do telefonu GSM i komputera
Źródło zdjęć: © IDG
15.04.2008 16:30, aktualizacja: 16.04.2008 09:33

Przedstawiciel Plantronics w Polsce, firma Kontel-Telecom, wprowadziła na rynek nową bezprzewodową słuchawkę Plantronics Audio 920 z funkcją Multipoint, która potrafi współpracować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dostępna w sieci Sferis i wybranych salonach Empik w cenie 349 zł brutto.

Dzięki słuchawce Plantronics można prowadzić rozmowy zarówno przez telefon komórkowy jak i za pośrednictwem telefonii VoIP ( umożliwia zdalne odbieranie i kończenie połączeń VoIP ( PerSonoCall ) ). Podczas działania z telefonem wyposażonym w Bluetooth automatycznie wykrywa połączenia z komputera i odwrotnie. Pozwala to na swobodne przełączanie się między rozmowami.

Obraz
© (fot. IDG)

Słuchawka waży 16 gramów, a jej maksymalny zasięg wynosi 10 metrów. Pracuje do 8 godzin podczas aktywnego działania oraz do 180 godz. w samym trybie czuwania. Komfort rozmowy zapewnia mikrofon z funkcją redukcji szumów z otoczenia i osłoną przed wiatrem. Dołączony jest adapter USB.

Więcej informacji o produkcie na stronie: www.plantronics.com/europe_union/en_GB/productSearch/prod5960001 - http://www.plantronics.com/europe_union/en_gb/productsearch/prod5960001

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)