JBL odświeża samochodowe głośniki JBL GTO

JBL odświeża samochodowe głośniki JBL GTO

JBL odświeża samochodowe głośniki JBL GTO
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.06.2012 12:21, aktualizacja: 18.06.2012 12:43

Najnowsza seria GTO to kompletna rodzina głośników samochodowych o wysokiej wierności odtwarzanego dźwięku dostępna w wielu popularnych konfiguracjach do podłączenia do fabrycznych i dodatkowych systemów audio.

W głośnikach samochodowych hi-fi JBL GTO zastosowano między innymi opatentowana technologię membran stożkowych Plus One. Konstrukcja wykonana z trwałych materiałów, takich jak FRP (tworzywo wzmocnione włóknem szklanym), zawieszenie z gumy butylowej i głośnik wysokotonowy z membraną z tkaniny sprawiają, że głośniki samochodowe serii GTO nadają się do modernizacji systemu audio dowolnego samochodu. Głośniki te dostępne są we wszystkich popularnych rozmiarach do podłączenia do fabrycznych i dodatkowych systemów audio i obejmują głośniki nisko- i wysokotonowe z wbudowaną zwrotnicą pasywną.

W skład serii GTO wchodzi 7 modeli typu coax, 2 zestawy głośnikowe i oddzielne tweetery. Wszystkie głośniki można zamontować za fabrycznymi maskownicami, modele GTO509C, GTO609C, GTO429. GTO529, GTO629, GTO939, GTO19T wyposażono w dodatkowe maskownice.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)