Jak wygląda linia metra od środka? Oni tam weszli przy jeżdżących pociągach

Jak wygląda linia metra od środka? Oni tam weszli przy jeżdżących pociągach
Źródło zdjęć: © Flickr / ivva

29.07.2016 16:24, aktual.: 03.08.2016 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wejść tam, gdzie jest to zakazane - to dla wielu osób sposób na życie. Grupa eksploratorów postanowiła przemierzyć podziemną trasę kolejową, która dociera do centralnej stacji w Sztokholmie. To dość niebezpieczne, ponieważ po torach nieustannie jeżdżą pociągi i nietrudno o wypadek. Dla nich jednak zobaczenie niecodziennego widoku jest warte tego ryzyka.

Wejść tam, gdzie jest to zakazane - to dla wielu osób sposób na życie. Grupa eksploratorów postanowiła przemierzyć podziemną trasę kolejową, która dociera do centralnej stacji w Kopenhadze. To dość niebezpieczne, ponieważ po torach nieustannie jeżdżą pociągi i nietrudno o wypadek. Dla nich jednak zobaczenie niecodziennego widoku jest tego warte. Sprawdźcie, co zobaczyli!

Sztokholmski dworzec centralny jest największym dworcem kolejowym w Szwecji i całej Skandynawii, obsługując dziennie ok. 20. tys. pasażerów. Razem z T-Centralen, główną stacją sztokholmskiego metra, stanowi największe centrum podróży w Skandynawii, obsługując dziennie ok. 450 tys. pasażerów.

Serial URBEX jest serialem dokumentalnym. Wszystkie odcinki można obejrzeć na _ redbull.tv/urbex _. Akrobacje i sceny wspinaczki, które można zobaczyć w powyższym materiale video są bardzo niebezpieczne i absolutnie nie powinny być kopiowane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)