Jak wygląda linia metra od środka? Oni tam weszli przy jeżdżących pociągach

Jak wygląda linia metra od środka? Oni tam weszli przy jeżdżących pociągach

Jak wygląda linia metra od środka? Oni tam weszli przy jeżdżących pociągach
Źródło zdjęć: © Flickr / ivva
29.07.2016 16:24, aktualizacja: 03.08.2016 13:03

Wejść tam, gdzie jest to zakazane - to dla wielu osób sposób na życie. Grupa eksploratorów postanowiła przemierzyć podziemną trasę kolejową, która dociera do centralnej stacji w Sztokholmie. To dość niebezpieczne, ponieważ po torach nieustannie jeżdżą pociągi i nietrudno o wypadek. Dla nich jednak zobaczenie niecodziennego widoku jest warte tego ryzyka.

Wejść tam, gdzie jest to zakazane - to dla wielu osób sposób na życie. Grupa eksploratorów postanowiła przemierzyć podziemną trasę kolejową, która dociera do centralnej stacji w Kopenhadze. To dość niebezpieczne, ponieważ po torach nieustannie jeżdżą pociągi i nietrudno o wypadek. Dla nich jednak zobaczenie niecodziennego widoku jest tego warte. Sprawdźcie, co zobaczyli!

Sztokholmski dworzec centralny jest największym dworcem kolejowym w Szwecji i całej Skandynawii, obsługując dziennie ok. 20. tys. pasażerów. Razem z T-Centralen, główną stacją sztokholmskiego metra, stanowi największe centrum podróży w Skandynawii, obsługując dziennie ok. 450 tys. pasażerów.

Serial URBEX jest serialem dokumentalnym. Wszystkie odcinki można obejrzeć na _ redbull.tv/urbex _. Akrobacje i sceny wspinaczki, które można zobaczyć w powyższym materiale video są bardzo niebezpieczne i absolutnie nie powinny być kopiowane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)