Jak pobrać film z Facebooka? Jest na to prosty sposób

Jak pobrać film z Facebooka? Jest na to prosty sposób
Źródło zdjęć: © 123RF

07.12.2019 18:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Facebook obecnie nie udostępnia opcji pobierania filmów. Jest jednak sposób na to, by ściągnąć materiał do siebie na dysk.

Coraz więcej treści w internecie to materiały wideo. Nawet zwykli użytkownicy nagrywają filmiki: z rodzinnych imprez czy koncertów. Facebook nie udostępnia opcji ściągania ich z serwisu, istnieje jednak sposób, by to zrobić.

Jeżeli chcemy ściągnąć film na dysk komputera, należy skorzystać z zewnętrznych programów. Najpopularniejsze i sprawdzone znajdziecie w bazie dobreprogramy.pl.

Jednym z najczęściej wybieranych jest 4K Video Downloader. Służy do pobierania plików nie tylko z Facebooka, ale też z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr oraz DailyMotion.

Obsługa programu nie odbiega od tego co oferują od dawna konkurencyjne rozwiązania tego typu. Wystarczy, że skopiujemy odnośnik do wybranego filmiku i wkleimy go w głównym oknie programu. 4K Video Downloader pozwala pobierać klipy wideo we wszystkich dostępnych jakościach - w tym 720p, 1080p oraz 4K, a także zapisywać je w plikach o formacie MP4, FLV, MKV i 3GP.

Jeżeli więc chcemy pobrać np. film, który sami udostępniliśmy, a nie mamy oryginału u siebie na dysku, warto skorzystać z takiej alternatywy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)