Jak pobrać film z Facebooka? Jest na to prosty sposób

Jak pobrać film z Facebooka? Jest na to prosty sposób

Jak pobrać film z Facebooka? Jest na to prosty sposób
Źródło zdjęć: © 123RF
07.12.2019 18:25

Facebook obecnie nie udostępnia opcji pobierania filmów. Jest jednak sposób na to, by ściągnąć materiał do siebie na dysk.

Coraz więcej treści w internecie to materiały wideo. Nawet zwykli użytkownicy nagrywają filmiki: z rodzinnych imprez czy koncertów. Facebook nie udostępnia opcji ściągania ich z serwisu, istnieje jednak sposób, by to zrobić.

Jeżeli chcemy ściągnąć film na dysk komputera, należy skorzystać z zewnętrznych programów. Najpopularniejsze i sprawdzone znajdziecie w bazie dobreprogramy.pl.

Jednym z najczęściej wybieranych jest 4K Video Downloader. Służy do pobierania plików nie tylko z Facebooka, ale też z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr oraz DailyMotion.

Obsługa programu nie odbiega od tego co oferują od dawna konkurencyjne rozwiązania tego typu. Wystarczy, że skopiujemy odnośnik do wybranego filmiku i wkleimy go w głównym oknie programu. 4K Video Downloader pozwala pobierać klipy wideo we wszystkich dostępnych jakościach - w tym 720p, 1080p oraz 4K, a także zapisywać je w plikach o formacie MP4, FLV, MKV i 3GP.

Jeżeli więc chcemy pobrać np. film, który sami udostępniliśmy, a nie mamy oryginału u siebie na dysku, warto skorzystać z takiej alternatywy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)