Jak ogień i woda – laptop, który łączy dwa różne światy

ASUS Zephyrus Duo 16 - wyjątkowo sprzęt dla osób o wyjątkowych wymaganiach.
ASUS Zephyrus Duo 16 - wyjątkowo sprzęt dla osób o wyjątkowych wymaganiach.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Mateusz Próchnicki

30.12.2021 12:35, aktual.: 30.05.2022 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Potrzebujesz mocy z najlepszych komputerów stacjonarnych, ale zarazem mobilności laptopa? Lubisz grać, ale chcesz na swoim laptopie wykonywać także kreatywną i wymagającą pracę? Jeśli tak, to mamy rozwiązanie dla ciebie.

– Już po przeczytaniu specyfikacji tego laptopa i pierwszych godzinach użytkowania było dla mnie jasne, że to urządzenie nawet za mocne jak na moje i tak wygórowane potrzeby. W tym estetycznie opakowanym i zaskakująco smukłym sprzęcie zamknięto podzespoły lepsze niż w moim komputerze stacjonarnym – dofinansowanym i przygotowanym do najbardziej wymagających zadań – mówi Patryk Brzozowski, który od prawie dekady prowadzi na YouTube swój kanał, Kameralnie.

Bohaterami jego filmów są piękne – i często bardzo drogie – samochody. Do nagrywania swoich materiałów wideo Patryk używa oczywiście profesjonalnego sprzętu – kamer, kamerek sportowych, mikrofonów, gimbali. Niedawno Patryk przetestował natomiast nowego ASUS-a Zephyrus Duo 16. To wyjątkowo sprzęt stworzony dla osób o wyjątkowych wymaganiach. Jak sprawdził się w rękach Patryka? Tego dowiecie się z poniższego materiału wideo.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)