Jabra Halo - bezprzewodowe słuchawki stereo

Jabra Halo - bezprzewodowe słuchawki stereo

04.05.2009 22:55, aktual.: 05.05.2009 09:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

GN Netcom wprowadza na rynek nowe słuchawki stereo Bluetooth - Jabra Halo. Zestaw umożliwia bezprzewodowe podłączenie do odtwarzaczy muzycznych za pomocą technologii Bluetooth, jak również przy wykorzystaniu tradycyjnych kabli.

Słuchawki charakteryzuje nowoczesny i modny wygląd oraz bardzo dobrej jakości dźwięk. Posiadają intuicyjną funkcję włączania i wyłączania, dyskretny wyświetlacz pokazujący stan naładowania baterii oraz status połączeń, a także dotykową kontrolę głośności. Ważą 80 gramów, co sprawia, że z urządzenia można wygodnie korzystać przez długie godziny. Słuchawki można w prosty sposób złożyć, dzięki czemu zajmują one mniej miejsca. Do zestawu dołączono również poręczny pokrowiec.

Jabrę Halo wyposażono w dotykowe klawisze sterujące wkomponowane w obudowę urządzenia. Producent zadbał również o najwyższą jakość prowadzonych rozmów telefonicznych. Słuchawki są wyposażone w opatentowaną przez GN Netcom technologię Noise Blackout. Jest to technologia wykorzystująca dwa mikrofony, które przekazują dźwięk, jednocześnie filtrując i redukując wszelkie szumy z otoczenia. Słuchawki korzystają również z zaawansowanej technologii cyfrowego przetwarzania dźwięku DSP i Audio Shock Protection, która monitoruje natężenie dźwięków przychodzących. Z kolei funkcjonalność Mutiuse umożliwia jednoczesne połączenie słuchawki z telefonem komórkowym i z komputerem.

Halo współpracuje z każdym odtwarzaczem muzycznym wyposażonym w technologię Bluetooth z obsługą profilu A2DP oraz wszystkimi urządzeniami muzycznymi posiadającymi gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Słuchawka mając wymiary 54 x 165-190 x 136mm, ważą 80g. Wbudowana bateria, którą można ładować poprzez złącze microUSB, pozwala na 8 godzin prowadzenia rozmów lub 6 godzin słuchania muzyki, a w stanie czuwania wytrzyma do 8 dni.

Sugerowana cena detaliczna Jabra Halo to 439 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)