iplaFILM w telewizorach Samsunga

iplaFILM w telewizorach Samsunga

iplaFILM w telewizorach Samsunga
30.06.2011 10:48

Samsung wprowadził do telewizorów sprzedawanych w Polsce widget ipla z pakietem hitów filmowych. Aplikacja ipla rozbudowana o kanał iplaFILM stała się częścią multimedialnej platformy Samsung Smart TV.

Dzięki temu, że telewizory Samsung spełniły standardy zabezpieczeń wymagane przez wytwórnie filmowe użytkownicy Smart TV jako pierwsi w Polsce mają dostęp do pełnometrażowych filmów oferowanych przez aplikację ipla. W momencie startu usługi w ofercie iplaFILM na telewizorach Samsung jest już ponad 70. tytułów, a liczba udostępnianych produkcji stale się powiększa.

Samsung jako pierwszy w Polsce w pełni zintegrował telewizję z Internetem. Współpraca z telewizją internetową ipla rozpoczęła się we wrześniu 2010.

Obraz
© (fot. Samsung)

Tytuły oferowane w kanale iplaFILM są płatne. Dostęp do wybranego materiału jest aktywowany na 24 godziny od wpisania specjalnego kodu. Większość filmów oferowanych jest w cenie od 5 zł. Płatność za kod można zrealizować poprzez SMS, przelewem lub kartą kredytową. Filmy prezentowane są w określonej kategorii tematycznej, np. filmy akcji, komedie, dramaty. Niezdecydowani mogą skorzystać z poleceń redakcji ipla lub wybrać spośród najpopularniejszych – TOP 10. Wśród udostępnionych produkcji znalazły się między innymi takie tytuły jak: Mr. Nobody, Autor Widmo, Śluby Panieńskie, Maczeta czy Ciacho.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)