Ipla

Ipla

Ipla
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
08.05.2012 13:43, aktualizacja: 08.05.2012 14:02

Ipla to aplikacja służąca do oglądania telewizji internetowej ipla na smartfonach i tabletach z systemem Android.

Ipla to aplikacja służąca do oglądania telewizji internetowej ipla na smartfonach i tabletach z systemem Android. Zapewnia darmowy dostęp do programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, filmów, teledysków i koncertów. W sumie na platformie można znaleźć ok. 20 000 plików wideo o łącznym czasie trwania ponad 8 500 godzin. Aplikacja jest w polskiej wersji językowej.

Użytkownikom platformy udostępniono takie seriale jak „Szpilki na Giewoncie” „Hotel 52”, „Świat według Kiepskich”, „Włatcy móch”, programy hobbystyczne np. Autonomia", Dekoratornia”, „Chcę być piękna”, serwisy informacyjne, programy rozrywkowe i wiele innych materiałów telewizyjnych. W ramach ipla działa również sześć kanałów telewizyjnych na żywo – Polsat News, TV Biznes, Superstacja, 4Fun.TV, Rebel oraz iTV.

Pliki wideo w ramach ipla ogląda się zarówno w trybie online (Wi-Fi / 3G), jak i offline, po uprzednim pobraniu ich z serwera do pamięci smartfona lub tabletu. Druga z możliwości pozwala przeglądać ściągniętą zawartość bez konieczności utrzymywania stałego połączenia z Internetem. Korzystanie z aplikacji ułatwia prosta nawigacja oraz ograniczenie dodatkowych funkcji do niezbędnego minimum.

Aplikacja zapewniająca dostęp do platformy telewizyjnej ipla jest dostępna bezpłatnie, przy czym umożliwia nabywanie płatnych treści (m.in. przez SMS). Do poprawnego działania wymaga urządzenia mobilnego z systemem Android 1.5 lub nowszym. Aplikacja działa poprawnie na tabletach z Androidem 3.0 i 3.1 oferujących rozdzielczość 1280x800, a także
urządzeniach zapewniających wsparcie dla Androida 4.0.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)