iPhone X Royal Wedding Edition. 24-karatowy smartfon na cześć ślubu Harry'ego i Meghan

iPhone X Royal Wedding Edition. 24-karatowy smartfon na cześć ślubu Harry'ego i Meghan

iPhone X Royal Wedding Edition. 24-karatowy smartfon na cześć ślubu Harry'ego i Meghan
Źródło zdjęć: © Goldgenie
Arkadiusz Stando
21.05.2018 09:18

Royal Wedding był jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Swoim zaangażowaniem, Brytyjczycy po raz kolejny pokazali, jak uwielbiają swoją rodzinę królewską. Jedna z firm stworzyła nawet edycję pozłacanego iPhone'a X na cześć ślubu Harry'ego i Meghan.

Goldgenie to firma zajmująca się tworzeniem luksusowych edycji smartfonów. Z okazji Royal Wedding, powstała specjalna wersja iPhone X Royal Wedding. Jego obudowa jest pokryta 24-karatowym złotem. Na tylnej części obudowy, tuż pod "jabłkiem", znajduje się ilustracja przedstawiająca Księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy w sobotę, na oczach całego świata zawarli związek małżeński.

289232674466572346
© Goldgenie

Jak można się domyślić, cena pozłacanego iPhone X Royal Wedding jest iście królewska. Firma Goldgenie wstawiła na sprzedaż limitowaną ilość 99 egzemplarzy, w cenie 3097 funtów za sztukę. To około 15 tysięcy złotych. Jeśli jesteście zainteresowani, lepiej się pośpieszcie.

289232674466703418
© Goldgenie

Jeśli chodzi o specyfikację, iPhone X Royal Wedding nie różni się za bardzo od standardowego urządzenia w wersji 256 GB. Firma Goldgenie zadbała o jakość obudowy, tak, aby nie wymagała już żadnego etui, jest "pancerna". Oprócz telefonu firma dodaje standardowe wyposażenie iPhone'a X oraz specjalnie wykończoną dębową skrzynkę. Ofertę z pełnym opisem znajdziecie pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)