iPhone wylądował na Wyspach

iPhone wylądował na Wyspach

iPhone wylądował na Wyspach
18.09.2007 12:02, aktualizacja: 18.09.2007 14:34

Inwazja na Wyspy rozpoczęta. Tym razem atakują Amerykanie.
Europejska prezentacja iPhone. Poprowadził ją sam Steve Jobs

W Wielkiej Brytanii, zgodnie z plotkami, iPhone dostępny będzie w sieci O2. Telefony dostępne w Europie, przynajmniej na razie, nie będą się różnić od tych sprzedawanych w USA, czyli nie będzie tak oczekiwanej transmisji danych poprzez HSDPA, jedynie EDGE.

Cena applowskiego telefonu została ustalona na 26. funtów. Do tego trzy plany taryfowe, abonamenty kosztujące odpowiednio 35, 45 i 55 funtów miesięcznie. Sprzedaż rozpocznie się od 9 listopada

Matthew Key, CEO O2 na Wielką Brytanię poinformował, że w odróżnieniu od amerykańskich planów taryfowych będzie obowiązywał dzienny limit transferu danych w ramach abonamentu. Prawdopodobnie operator chce uniknąć przeciążenia sieci. Limit określono na "1400 stron dziennie”" cokolwiek to może znaczyć. Obecni na prezentacji dziennikarze nie uzyskali jasnej odpowiedzi czy chodzi o 1400 stron, (które mogą mieć różną długość i „wagę”) czy o odwiedzenie 1400 adresów internetowych, czy też będzie to we jakiś magiczny sposób przeliczane na xxxMB które można pobrać z sieci.

[k-o]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)