iPhone - My także startujemy.

iPhone - My także startujemy.

21.08.2008 15:26, aktual.: 22.08.2008 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przygotowaliśmy dla Was troszkę atrakcji związanych z
iPhonem. Do waszej dyspozycji oddajemy zupełnie nowe miejsce w naszym
serwisie. Przeznaczone dla wszystkich pasjonujących się nowym gadżetem
Apple. Zawsze znajdziecie w nim najnowsze informacje dotyczące zarówno
samego telefonu jak i jego „środowiska”. Znajdą tu coś dla siebie nie
tylko właściciele telefonu.

iPhonowe szaleństw na świecie trwa już od ponad roku. Do Polski telefony Apple trafiały różnymi kanałami. Zdejmowanie SIMLocka i odblokowywanie wszystkich funkcji to był chleb powszedni użytkowników w Polsce. Od 22 sierpnia świat się zmienił

iPhone3G jest już oficjalnie dostępny w Polsce i to w dwóch sieciach jednocześnie. Na dzień premiery zarówno Era jak i Orange przygotowały liczne atrakcje dla najbardziej żądnych iPhone’a 3G klientów. Sprzedaż ruszyła dokładnie o godzinie 00:00 dnia 22 sierpnia.

My również przygotowaliśmy dla Was troszkę atrakcji związanych z iPhonem. Do waszej dyspozycji oddajemy zupełnie nowe miejsce w naszym serwisie. Przeznaczone dla wszystkich pasjonujących się nowym gadżetem Apple. Zawsze znajdziecie w nim najnowsze informacje dotyczące zarówno samego telefonu jak i jego „środowiska”. Znajdą tu coś dla siebie nie tylko właściciele telefonu.

Prócz newsów jest tam też stale rosnący dział poradnikowy. Znajdziecie w nim odpowiedzi na proste pytania – „Co mam zrobić aby...”, jak tez i opisy trików które sprawią, że Wasz telefon będzie inny niż wszystkie.

Kolejna sekcją są opisy wybranego, ciekawego oprogramowania dla telefonu Apple. Mamy nadzieję, że niedługa znajdą się też opisy oprogramowania stworzonego tylko dla Was, czytelników serwisu TECH

Obraz
© Szukaj tutaj

A jeśli żadna naszych porad nie będzie dotyczyć problemu który napotkaliście, do waszej dyspozycji oddajemy forum. Za jego pośrednictwem będziecie mogli prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu lub udzielić jej innym. Dodatkowo nowe posty na forum będzie śledził nasz ekspert który postara się pomóc. Oczywiście forum, z definicji to miejsce swobodnej dyskusji. Na różne tematy związane z iPhonem, oprogramowanie, akcesoriami czy wydarzeniami i plotkami.

Niebawem uruchomimy też platformę, dzięki której możliwe będzie publikowanie waszych filmów i zdjęć.

Odwiedzajcie nas, komentujcie, zgłaszajcie uwagi, dyskutujcie na forum - ZAPRASZAMY!!!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)