iPhone 4 w Orange - oficjalnie. Ceny od 99zł

iPhone 4 w Orange - oficjalnie. Ceny od 99zł

iPhone 4 w Orange - oficjalnie. Ceny od 99zł
27.08.2010 10:00, aktualizacja: 27.08.2010 10:10

Od 27 sierpnia w ofercie Orange jest dostępny najnowszy smatrfon firmy Apple - iPhone 4. Urządzenie daje użytkownikom niemal nieograniczone możliwości multimedialne
a plany taryfowe zapewnią dużo czasu na rozmowy i swobodny dostęp do Internetu.

iPhone 4 ma funkcję FaceTime, która umożliwia wykonywanie videopołączeń wysokiej jakości. Dzięki unikalnemu wyświetlaczowi nowej generacji –. Retina, użytkownik może oglądać tekst, zdjęcia oraz obraz wideo o najwyższej rozdzielczości, niespotykanej w innych telefonach.

iPhone 4 został wyposażony w 5 megapikselowy aparat fotograficzny z fleszem LED, funkcję nagrywania filmów wideo HD, trójpłaszczyznowy czujnik żyroskopowy i baterię zapewniającą o 4. proc. dłuższy czas rozmów. Całością zarządza najnowszy procesor Apple A4. Urządzenie ma całkowicie nową, efektowną szklano-stalową obudowę, dzięki której jest najcieńszym smartphone’m na świecie. iPhone 4 działa w oparciu o iOS 4, najbardziej zaawansowany system operacyjny dla urządzeń mobilnych, który udostępnia ponad 100 nowych funkcji. Dostęp do ponad 200.000 aplikacji, w tym nowego iMovie, stworzonego specjalnie dla iPhone 4 zapewnia rewolucyjna platforma internetowa App Store.

Obraz

“_ Już po raz trzeci mamy przyjemność zaproponować naszym klientom nową generację iPhone’a, jednego z najbardziej znanych smartfonów na świecie. Iphone'a 4 w Orange można kupić na bardzo atrakcyjnych warunkach z planami abonamentowymi umożliwiającymi pełne wykorzystanie jego możliwości. Jestem przekonany, że dzięki naszej ofercie nowy iPhone szybko trafi w ręce pasjonatów, którzy z niecierpliwością na niego oczekują oraz zyska wielu nowych entuzjastów _”. - mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Klienci mogą kupić iPhone’a 4 w Salonach Orange na terenie całego kraju lub zamówić w sklepie internetowym na stronie www.orange.pl. W nowej ofercie do wyboru mają telefony z pamięcią 1. lub 32 GB, w kolorze czarnym a nieco później również białym. W Orange będzie dostępny także iPhone 3G S (8 GB).

Kupujący nowy produkt firmy Apple mogą wybrać jeden z planów taryfowych w ofertach dla klientów indywidualnych – Delfin, Pantera lub Pelikan oraz dla Firm – Optymalny. W obu znajdą plany przygotowane specjalnie z myślą o iPhone’ie. W zależności od wybranego planu, w cenie abonamentu mogą otrzymać:
• pakiety minut na połączenia
• bezpłatne usługi dodatkowe do wyboru
• dostęp do szybkiego mobilnego internetu
• dostęp do sieci Hotspotów Orange –. w planie Pantera w Orange.

Z oferty z iPhone’m będą mogli skorzystać także klienci przedłużający umowę.

Ceny iPhone’a 4 w wybranych planach taryfowych Orange prezentują poniższe tabele:

Dla klientów indywidualnych (wszystkie ceny z VAT):

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Dla firm - iPhone Optymalny:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Szczegóły oferty oraz lista Salonów Orange, w których można kupić iPhone’a 4 znajdują się na www.orange.pl/iphone. Więcej informacji o iPhone 4 znajduje się na www.apple.com/pl/

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)