iOS 9.3.2 - poprawiona wersja systemu gotowa

iOS 9.3.2 - poprawiona wersja systemu gotowa

iOS 9.3.2 - poprawiona wersja systemu gotowa
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
03.06.2016 09:46, aktualizacja: 03.06.2016 11:55

Wadliwa aktualizacja systemu iOS dla niektórych iPadów Pro została w końcu naprawiona przez Apple

Wadliwa aktualizacja systemu iOS dla niektórych iPadów Pro została w końcu naprawiona przez Apple. Poprawiona wersja 9.3.2 iOS jest już gotowa do pobrania.

Pierwsze informacje o tym, że aktualizacja oprogramowania systemowego iOS do wersji 9.3.2 uszkadza niektóre iPady Pro o przekątnej ekranu pojawiła się dwa tygodnie temu, które mogły ponownie uruchomić, zablokowane urządzenia.

Jak podaje Apple, naprawiona wersja systemu iOS 9.3.2 ma oznaczenie build13F72. Najnowsze uaktualnienie, prócz tego, że odblokowuje feralne iPady Pro, to usuwa problem, który mógł obniżać jakość dźwięku podczas korzystania z niektórych akcesoriów Bluetooth z iPhone’em SE; rozwiązuje problem, który uniemożliwiał wpisywanie adresów email przy użyciu japońskiej klawiatury Kana w programach Mail i Wiadomości; usuwa problem, który mógł uniemożliwiać wyszukiwanie definicji w słowniku; Usuwa problem dotyczący głosu Alex funkcji VoiceOver, w wyniku którego urządzenie odczytywało znaki interpunkcyjne i spacje, używając innego głosu.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)