Internet za darmo w pakietach Inotel

Internet za darmo w pakietach Inotel
Źródło zdjęć: © Inotel

07.06.2011 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co zrobić, żeby nie płacić za internet? Najlepiej zamieszkać w Wielkopolsce, gdzie od 7 czerwca 2011 r. jeden z operatorów telekomunikacyjnych skończył z pobieraniem opłat za dostęp do sieci

Średnie ceny, jakie przyjdzie zapłacić w Wielkopolsce za dostęp do internetu zaczynają się od ok. 4. zł (zwykle w pakiecie z telewizją i telefonem) i potrafią sięgnąć nawet ponad 100 zł na miesiąc. Tymczasem od czerwca 2011 r. Wielkopolanie wcale nie będą musieli płacić za korzystanie z sieci.

"Internet za Darmo na Zawsze" to nowy punkt w ofercie wielkopolskiego Inotela, który pozwoli uniknąć comiesięcznych opłat abonamentowych za internet. Do tego umowa na czas nieokreślony gwarantuje możliwość rezygnacji z usługi w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji finansowych.

Z darmowego Internetu korzystać można już od wtorku 7 czerwca br. Oferta przeznaczona jest zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów - wszystkich tych Wielkopolan, którzy nie są zainteresowani płaceniem za dostęp do sieci.

Gdzie jest kruczek? Przede wszystkim, aby otrzymać darmowy internet, musimy wykupić promocyjny pakiet telewizji cyfrowej i telefonu. Telewizja to 6. kanałów, a w ramach abonamentu telefonicznego otrzymamy 200 darmowych minut na rozmowy. Sam internet rzeczywiście dostaniemy gratis, ale cały pakiet będzie kosztował 90 zł. Pozostaje jeszcze kwestia prędkości łącza - 2 Mb/s, to stosunkowo nieduża prędkość w porównaniu z oferowanymi przez konkurencję prędkościami rzędu 25 Mb/s lub nawet 50 Mb/s.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)