Internet Download Manager 5.19 - szybkie pobieranie plików

Internet Download Manager 5.19 - szybkie pobieranie plików

Internet Download Manager 5.19 - szybkie pobieranie plików
Źródło zdjęć: © IDG.pl
03.05.2010 11:00, aktualizacja: 04.05.2010 09:19

Optymalizacja pobieranych danych za pomocą Internet Download Managera pozwala znacznie przyspieszyć ich ściąganie. Wprawdzie nie da się przekroczyć fizycznych możliwości internetowych łączy, ale pozwoli je wykorzystać znacznie efektywniej.

Cena: 30 dol.
Informacje: www.internetdownloadmanager.com

Internet Download Manager to akcelerator i menadżer pobierania danych z Internetu. Według producenta, dzięki specjalnej technologii dynamicznego segmentowania plików potrafi przyspieszyć ściąganie nawet pięciokrotnie.

Obraz
© Internet Download Manager 5.1. (fot. IDG.pl)

Dzięki funkcji automatycznego wznawiania zerwanych połączeń nie trzeba martwić się o zaniki zasilania, problemy z siecią czy zerwane połączenia. Zaawansowana kontrola błędów zagwarantuje, że na dysku znajdą się tylko nieuszkodzone dane. Wbudowany harmonogram pozwala zaplanować zadania do pobrania ze znacznym wyprzedzeniem.

Aby maksymalnie uprościć proces ściągania danych program integruje się z dostępnymi na rynku przeglądarkami. Współpracuje na przykład z Internet Explorerem, Operą, Firefoxem, Netscapem czy Avant Browserem. Obsługuje technologię przeciągnij i upuść, serwery proxy, protokoły http, https i ftp, współpracuje z zaporami. Rozpoznaje komendy wydawane z poziomu wiersza poleceń i umożliwia kontrolę ilości pobieranych danych.

Program dostępny jest w polskiej wersji językowej. Odpowiednie pliki są pobierane i instalowane podczas pierwszego uruchomienia aplikacji. Prosty w obsłudze interfejs gwarantuje, że z obsługa poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Wersja testowa Internet Download Managera działa 30 dni.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)