Interaktywny, dotykowy monitor plazmowym Panasonic TH-65PB1

Interaktywny, dotykowy monitor plazmowym Panasonic TH‑65PB1

Interaktywny, dotykowy monitor plazmowym Panasonic TH-65PB1
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.08.2012 15:01, aktualizacja: 21.08.2012 15:46

Na polskim rynku debiutuje monitor Panasonic TH-65PB1, łączący w sobie cechy monitora plazmowego oraz dotykowej tablicy interaktywnej, która umożliwia bieżące modyfikowanie prezentowanych obrazów lub treści. Panel Full HD o przekątnej 65 cali umożliwia bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami oraz pozwala czterem osobom na jednoczesną pracę przy ekranie. Kontrast monitora to 5.000.000:1.

Dzięki wysokiemu kontrastowi można uzyskać wyraźny, ostry obraz z wiernie odwzorowanymi kolorami nawet w przypadku ruchomego, dynamicznie zmieniającego się obrazu. Monitor TH-65PB1 wyposażony jest w funkcję Full HD 3. Ready i pozwala na oglądanie trójwymiarowego obrazu przy pomocy opcjonalnego transmitera i okularów. Monitor może pracować zarówno w trybie horyzontalnym jak i wertykalnym, zaś żywotność samego panelu wynosi minimum 100 000 godzin.

Funkcja interaktywna urządzenia oparta jest na elektronicznych piórach, które pozwalają na nanoszenie notatek na obraz, rysowanie na ekranie oraz sterowanie aplikacją Elite Panaboard Software, wykorzystywaną również w tablicach interaktywnych. Co więcej, za ich pomocą na ekranie monitora mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie. Urządzenie wyposażono także w Slot 2.0 umożliwiający zamontowanie karty rozszerzeń oraz wbudowany port USB pozwalający na współpracę z modułem bezprzewodowym, dzięki czemu na monitorze mogą być wyświetlane obrazy nawet z 1. komputerów.

Interaktywny monitor plazmowy TH-65PB1 jest dostępny w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Panasonic. Rekomendowana cena urządzenia wynosi *19 500 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)