Inteligentna telewizja na twoim Maku

Inteligentna telewizja na twoim Maku

Inteligentna telewizja na twoim Maku
Źródło zdjęć: © Apple
25.09.2009 16:33

Firma iSource podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Elgato, producentem tunerów telewizyjnych oraz kart do konwertowania sygnałów analogowych (audio i video) na nowoczesne formaty, czytelne dla komputerów oraz oprogramowania TV. Dzięki uzupełnieniu oferty iSource o innowacyjną EyeTV, możesz zmienić komputer Apple w najwyższej jakości telewizję, z możliwością nagrywania programów

Elgato jest producentem wielokrotnie nagradzanego na świecie oprogramowania TV i szerokiej gamy tunerów umożliwiających oglądanie, nagrywanie oraz edytowanie programów TV w jakości HD. Jednym z najbardziej efektownych produktów firmy jest EyeTV Hybrid, będący wspaniale wszechstronnym tunerem telewizyjnym do odbioru bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej, telewizji kablowej, oraz telewizji analogowej, zarówno naziemnej jak i kablowej. Software Elgato jest ponadto kompatybilny z komputerami firmy Apple, a także iPodem, iPhone’m czy Apple TV. Elgato oferuje również światowej klasy produkty typu video H.264. Za pomocą Turbo.264 HD - H.264 Encoder na twoim Maku możliwa staje się konwersja video HD do uniwersalnego formatu H.264, który bez problemu odtworzysz na swoim iPodzie, mobilnym telefonie Apple, aplikacji Apple TV, konsolach do gier, w internecie czy w niektórych telefonach typu smartphone.

Obraz
© (fot. Apple)

- _ Dzięki nowatorskiej EyeTV, każdy użytkownik komputera Mac może go zmienić w doskonałej jakości telewizję, wyposażoną w nagrywarkę Digital Video Recorder (DVR), dzięki której na swoim komputerze w każdej chwili będzie mógł odtworzyć swój ulubiony program telewizyjny _ - mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource S.A.

Firma Elgato oferuje także innowacyjne rozwiązanie - EyeTV Sat, czyli telewizję satelitarną w jakości HD, dostępną na komputerach Apple. Wystarczy, że posiadasz odpowiednią antenę, żeby oglądać, nagrywać, edytować i korzystać z wielu innych funkcji wysokiej jakości telewizji kompatybilnej z twoim Makiem. EyeTV Sat składa się z tunera TV podłączanego za pomocą portu USB 2.0., który zapewnia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku, dzięki możliwości odbioru satelitarnej telewizji DVB-S i DVB-S2.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)