Inteligentna nawigacja NaviPunkt w telefonie

Inteligentna nawigacja NaviPunkt w telefonie

26.09.2008 13:25, aktual.: 30.10.2008 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasza "komórka" może stać się pełnowartościowym urządzeniem do nawigacji satelitarnej. Bezbłędnie poprowadzi nas do celu nie zmuszając do kupowania drogiego sprzętu i specjalnych map.

Współczesny telefon komórkowy to również mini-komputer. Co ważne - komputer o całkiem dobrych parametrach. Jego moc można porównać z mocą komputerów, które jeszcze nie tak dawno były szczytem myśli technicznej. Nie każdy o tym wie, ale ten "komórkowy" komputer podobnie jak zestaw stacjonarny lub laptop) bez najmniejszych problemów łączy się z Internetem. Korzysta przy tym z technologii GPRS, EDGE lub UMTS.

NaviPunkt zawsze pod ręką
Większość z nas ma prawie zawsze przy sobie telefon komórkowy. Po ściągnięciu na komórkę aplikacji NaviPunktaplikacji NaviPunkt telefon zamieni się dodatkowo w system nawigacyjny satelitarnej umożliwiający szybkie i efektywne poruszanie się po drogach. Jeśli Twój aparat nie jest wyposażony w odbiornik GPS możesz dokupić go oddzielnie.dokupić go oddzielnie. Nie musisz obawiać się kradzieży drogiej nawigacji pozostawionej w samochodzie, ani nosić przy sobie ciężkich urządzeń. NaviPunkt może okazać się pomocny nie tylko w samochodzie ale również na pieszej wycieczce lub na rowerze.

Funkcja Community Traffic
System analizuje dane dotyczące ruchu ulicznego, tworzy mapę odcinków wyjątkowo uciążliwych i zatłoczonych w godzinach szczytu, a następnie - wytycza trasy alternatywne pozwalające na zaoszczędzenie wielu cennych minut.

Zawsze aktualna baza fotoradarów
Nawigacja na telefon NaviPunkt zawieraja stale aktualizowane informacje o fotoradarach na polskich drogach. Pozwala to kierowcom cieszyć się dokładnymi danymi i nie skazuje ich na korzystanie z nieaktualnych od miesięcy lub nawet lat baz danych.

Użytkownikom, którzy nie otrzymają ostrzeżenia o stałym fotoradarze i przez to zapłacą mandat producent zapewni finansowe zadośćuczynienie.

Obraz

Oszczędność pamięci
NaviPunkt nie zajmuje karty pamięci telefonu (lub jeżeli zostanie na niej zainstalowany - zajmuje ją w minimalnym stopniu). Karty możesz nie mieć wcale lub wykorzystać ją na swoje mp3. zdjęcia, filmy. Zapomnij o przekładaniu kart, przegrywaniu i-map z płyt CD, ciągłym instalowaniu aktualizacji.

Aktualne mapy NaviPunkt - to coś więcej niż myślisz
Z nawigacją w telefonie "Navipunkt", masz zawsze najbardziej aktualne mapy ze wszystkich dostępnych na rynku. Przed wyruszeniem w drogę, aplikacja pobierze aktualną mapę dróg, informację o remontach i objazdach, radarach, częstych kontrolach drogowych, nowych odcinkach trasy, a nawet o natężeniu ruchu na wybranym odcinku, dzięki czemu masz pewność, że trafisz do celu najszybszą i najkrótszą drogą.

Automatyczne przeliczanie trasy *
Korzystając z NaviPunkt można "jak po sznurku" podążać wyznaczoną trasą. Jeżeli jednak zjedziesz z zaplanowanego szlaku (z premedytacją lub przez pomyłkę) system szybko, automatycznie zasugeruje nową trasę. *
Komunikaty głosowe z regulacją częstości i głośności

Podróż z NaviPunkt jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna - dzięki komunikatom głosowym. Możesz regulować natężenie dźwięku oraz częstość komunikatów.

Ile kosztuje korzystanie z NaviPunkt?
Jeśli myślisz, że klasyczna nawigacja jest tańsza, to się mylisz. Koszt zakupu klasycznej nawigacji GPS i rocznych aktualizacji to wydatek rzędu minimum kilkuset złotych, a często i dużo więcej. W Navipunkt jest inaczej. Odbiornik GPS to koszt około 120zł, a roczny abonament to zaledwie 99zł. Trzecim składnikiem kosztów jest transmisja GPRS i tutaj także zaskoczymy cię ceną..13. km trasy z Warszawy do Łodzi oznacza transfer danych na poziomie około 50 kB. Orientacyjna cena za transfer danych tej wielkości wynosi średnio 15gr (w zależności od Twojego planu i operatora) W sieci wpMOBI transfer 150kB kosztuje zaledwie 6gr! Co więcej możesz płacić tylko okresowo! Krótka wycieczka kilka razy w roku? Urlop od czasu do czasu? Możesz wybrać abonament już za 4zł na 3 dni czy też za 10zł na tydzień.

Jak pobrać nawigację na telefon? Prosto i wygodnie!
Pobierz aplikację na telefon wpisując w przeglądarce telefonu adres: *pobierz.navipunkt.pl * Zainstaluj NaviPunkt w pamięci telefonu. Podczas instalacji, na wszystkie pytania odpowiedz TAK . Pod koniec instalacji otrzymasz numer ID i Hasło. Zapisz je i zachowaj.

Więcej o nawigacji na stronach www.navipunkt.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie