Inteligentna nawigacja NaviPunkt w telefonie

Inteligentna nawigacja NaviPunkt w telefonie

Inteligentna nawigacja NaviPunkt w telefonie
26.09.2008 13:25, aktualizacja: 30.10.2008 15:24

Nasza "komórka" może stać się pełnowartościowym urządzeniem do nawigacji satelitarnej. Bezbłędnie poprowadzi nas do celu nie zmuszając do kupowania drogiego sprzętu i specjalnych map.

Współczesny telefon komórkowy to również mini-komputer. Co ważne - komputer o całkiem dobrych parametrach. Jego moc można porównać z mocą komputerów, które jeszcze nie tak dawno były szczytem myśli technicznej. Nie każdy o tym wie, ale ten "komórkowy" komputer podobnie jak zestaw stacjonarny lub laptop) bez najmniejszych problemów łączy się z Internetem. Korzysta przy tym z technologii GPRS, EDGE lub UMTS.

NaviPunkt zawsze pod ręką
Większość z nas ma prawie zawsze przy sobie telefon komórkowy. Po ściągnięciu na komórkę aplikacji NaviPunktaplikacji NaviPunkt telefon zamieni się dodatkowo w system nawigacyjny satelitarnej umożliwiający szybkie i efektywne poruszanie się po drogach. Jeśli Twój aparat nie jest wyposażony w odbiornik GPS możesz dokupić go oddzielnie.dokupić go oddzielnie. Nie musisz obawiać się kradzieży drogiej nawigacji pozostawionej w samochodzie, ani nosić przy sobie ciężkich urządzeń. NaviPunkt może okazać się pomocny nie tylko w samochodzie ale również na pieszej wycieczce lub na rowerze.

Funkcja Community Traffic
System analizuje dane dotyczące ruchu ulicznego, tworzy mapę odcinków wyjątkowo uciążliwych i zatłoczonych w godzinach szczytu, a następnie - wytycza trasy alternatywne pozwalające na zaoszczędzenie wielu cennych minut.

Zawsze aktualna baza fotoradarów
Nawigacja na telefon NaviPunkt zawieraja stale aktualizowane informacje o fotoradarach na polskich drogach. Pozwala to kierowcom cieszyć się dokładnymi danymi i nie skazuje ich na korzystanie z nieaktualnych od miesięcy lub nawet lat baz danych.

Użytkownikom, którzy nie otrzymają ostrzeżenia o stałym fotoradarze i przez to zapłacą mandat producent zapewni finansowe zadośćuczynienie.

Obraz

Oszczędność pamięci
NaviPunkt nie zajmuje karty pamięci telefonu (lub jeżeli zostanie na niej zainstalowany - zajmuje ją w minimalnym stopniu). Karty możesz nie mieć wcale lub wykorzystać ją na swoje mp3. zdjęcia, filmy. Zapomnij o przekładaniu kart, przegrywaniu i-map z płyt CD, ciągłym instalowaniu aktualizacji.

Aktualne mapy NaviPunkt - to coś więcej niż myślisz
Z nawigacją w telefonie "Navipunkt", masz zawsze najbardziej aktualne mapy ze wszystkich dostępnych na rynku. Przed wyruszeniem w drogę, aplikacja pobierze aktualną mapę dróg, informację o remontach i objazdach, radarach, częstych kontrolach drogowych, nowych odcinkach trasy, a nawet o natężeniu ruchu na wybranym odcinku, dzięki czemu masz pewność, że trafisz do celu najszybszą i najkrótszą drogą.

Automatyczne przeliczanie trasy *
Korzystając z NaviPunkt można "jak po sznurku" podążać wyznaczoną trasą. Jeżeli jednak zjedziesz z zaplanowanego szlaku (z premedytacją lub przez pomyłkę) system szybko, automatycznie zasugeruje nową trasę. *
Komunikaty głosowe z regulacją częstości i głośności

Podróż z NaviPunkt jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna - dzięki komunikatom głosowym. Możesz regulować natężenie dźwięku oraz częstość komunikatów.

Ile kosztuje korzystanie z NaviPunkt?
Jeśli myślisz, że klasyczna nawigacja jest tańsza, to się mylisz. Koszt zakupu klasycznej nawigacji GPS i rocznych aktualizacji to wydatek rzędu minimum kilkuset złotych, a często i dużo więcej. W Navipunkt jest inaczej. Odbiornik GPS to koszt około 120zł, a roczny abonament to zaledwie 99zł. Trzecim składnikiem kosztów jest transmisja GPRS i tutaj także zaskoczymy cię ceną..13. km trasy z Warszawy do Łodzi oznacza transfer danych na poziomie około 50 kB. Orientacyjna cena za transfer danych tej wielkości wynosi średnio 15gr (w zależności od Twojego planu i operatora) W sieci wpMOBI transfer 150kB kosztuje zaledwie 6gr! Co więcej możesz płacić tylko okresowo! Krótka wycieczka kilka razy w roku? Urlop od czasu do czasu? Możesz wybrać abonament już za 4zł na 3 dni czy też za 10zł na tydzień.

Jak pobrać nawigację na telefon? Prosto i wygodnie!
Pobierz aplikację na telefon wpisując w przeglądarce telefonu adres: *pobierz.navipunkt.pl * Zainstaluj NaviPunkt w pamięci telefonu. Podczas instalacji, na wszystkie pytania odpowiedz TAK . Pod koniec instalacji otrzymasz numer ID i Hasło. Zapisz je i zachowaj.

Więcej o nawigacji na stronach www.navipunkt.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie