Intel na Poznań Game Arena 2015 - wydajność do potęgi 6.!

Intel na Poznań Game Arena 2015 - wydajność do potęgi 6.!

Intel na Poznań Game Arena 2015 - wydajność do potęgi 6.!
Źródło zdjęć: © huangjiahui / flickr.com / CC
14.10.2015 15:33, aktualizacja: 15.10.2015 08:49

Najprawdziwsze gamingowe emocje, najwydajniejszy sprzęt, hektolitry ciekłego azotu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i możliwość przybicia piątki z Remigiuszem "Rockiem" Maciaszkiem - strefa Intela na Poznań Game Arena 2015 to obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników gier i najwydajniejszych technologii.

Stoisko Intela zostanie podzielone na trzy strefy. W pierwszej z nich rozstawiona zostanie scena turniejowa, na której przez cały czas trwania PGA gracze będą mogli się ze sobą mierzyć w systemie 1:1. Strefą drugą zawładnie overclocking, czyli podkręcanie procesorów, w tym najnowszych układów Intel Core szóstej generacji. Ster w tej strefie przejmie ekipa 
z PurePC.pl. W ostatniej strefie znajdą się stanowiska z desktopami oraz ultrabookami. 
Na desktopach w sobotę rozegrane zostaną dwa turnieje w Counter Strike: Global Offensive, a w niedzielę w League of Legends. Na ultrabookach przez dwa dni będzie można brać udział w rozgrywkach Hearthstone’a. Zapisy na wszystkie turnieje będą odbywać się na miejscu. Na graczy czekać będą nagrody.

Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie możliwość przetestowania okularów 
VR Oculus Rift oraz możliwość sfotografowania się z pucharem Intel Extreme Masters. Pasjonatów wydajnych technologii powinna również zainteresować premiera notebooka Dell Inspiron 15 z serii 7000 – pierwszego w pełni gamingowego laptopa sygnowanego logo Dell. Urządzenie zostanie zaprezentowane w ramach showroomu firmy Dell na stoisku Intela.

W trakcie PGA stoisko Intela odwiedzi również znany vloger, Remigiusz „Rock” Maciaszek - ambasador projektu „Intel Rocks!”. Rock pojawi się na stoisku Intela na PGA drugiego dnia targów (17 października, sobota) około godziny 13.00.

*Godziny otwarcia i ceny biletów: *

16 października - 10.00 – 18.00 – PGA VIP DAY – bilet 100zł/osoba

17 października - 9.00 – 20.00 – 20zł/osoba

18 października - 9.00 – 19.00 – 20zł/osoba

Przypominamy, że trwa przedsprzedaż biletów, zatem oszczędź swój czas i pieniądze, i kup bilet na Poznań Game Arena przez serwis Ticketpro.


Sponsorem targów PGA jest marka Sprite. 
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)