Integracja Facebooka w Windows Live Messenger

Integracja Facebooka w Windows Live Messenger

Integracja Facebooka w Windows Live Messenger
04.02.2011 11:24, aktualizacja: 04.02.2011 11:41

Polska dołączyła do grupy 13 państw, w których użytkownicy komunikatora Windows Live Messenger mogą prowadzić rozmowy z zaprzyjaźnionymi osobami, które w tym samym czasie wykorzystywały czat na serwisie Facebook. Integracja czatów jest kolejnym, po wprowadzonej we wrześniu 2010 roku możliwości łączenia kont Windows Live i Facebook, elementem ułatwiającym użytkownikom obu serwisów pozostawanie w kontakcie
ze znajomymi

Integrację komunikatorów można przeprowadzić na stronie głównej Windows Live w zakładce „Połącz usługi”. lub bezpośrednio w ustawieniach komunikatora Windows Live Messenger. Komunikator w czytelny sposób wskaże, którzy ze znajomych są z dala od komputera lub na czacie w serwisie Facebook. Można do nich wysyłać wiadomości, przesyłać pliki oraz linki. Dowiemy się także, od kogo otrzymaliśmy ostatnio maila.

Usługi skupione wokół poczty Hotmail, w tym komunikator Messenger, Galeria Fotografii, Movie Maker, Office Web Apps, wirtualny dysk SkyDrive, pozwalają na swobodne komunikowanie ze znajomymi z całego świata, w całej sieci. Dzięki możliwości integracji wielu serwisów, można nie tylko połączyć swoje konto w Windows Live z Facebook czy LinkedIn, ale także korzystać z innych usług, takich jak np. Flickr czy WordPress, bez potrzeby wychodzenia ze skrzynki pocztowej Hotmail.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)