Instinct - samozachowawczy?

Instinct - samozachowawczy?

Instinct - samozachowawczy?
Źródło zdjęć: © Sprint
09.06.2008 16:55, aktualizacja: 10.06.2008 09:32

Samsung przygotował dla amerykańskiej sieci Sprint telefon, który ma być alternatywą dla dostępnego w AT&T Apple iPhone. Instinct w znacznym stopniu kopiuję koncepcję Apple-a, daje jednak też coś zupełnie nowego.

Oprócz zupełnie nowego interfejsu przygotowana została funkcja _ Speech To Action _. Niby to tylko wybieranie głosowe, jednak forma w jakiej została przygotowana ta funkcja oraz pełna integralność z przeglądarką internetową i aplikacją do nawigacji satelitarnej niosą ze sobą zupełnie nową jakość.

Co właściwie oferuje nowy telefon Samsunga? Wspomniany GPS, 3,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 240x432 piksele (262 tys. kolorów), Bluetooth z A2DP, aparat 2 Mpix z autofokusem, czytnik kart microSDHC i wizualną pocztę głosową - funkcję dostępną do tej pory tylko w telefonie Apple-a. Wymiary telefonu to 116 x 55 x 12,5 mm.

Instinct trafi do sprzedaży 20. czerwca w cenie 249 dolarów bez dotacji operatora. Niestety nie znajdziemy w nim HSDPA, tylko stosowany przez Sprint EV-DO Rev.A.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)