ING Bank Śląski: tani, mobilny Internet dla klientów banku

ING Bank Śląski: tani, mobilny Internet dla klientów banku

ING Bank Śląski: tani, mobilny Internet dla klientów banku
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
11.12.2008 20:02, aktualizacja: 12.12.2008 10:48

ING Bank Śląski we współpracy z operatorem sieci Play oferuje klientom tani, mobilny dostęp do Internetu. W ramach programu lojalnościowego mogą oni nabyć zestaw prepaid składający się z modemu USB i karty SIM, która umożliwia przesłanie w ciągu roku 60 GB danych. Standardowo tego typu karta jest oferowana z limitem 1 GB ważnym przez 14 dni.

ING Bank Śląski przygotował dla swoich klientów ofertę w zakresie taniego, mobilnego dostępu do Internetu. Dzięki współpracy z operatorem sieci Play w ramach programu lojalnościowego bankujesz-kupujesz sprzedawany jest zestaw prepaid składający się z modemu USB Huawei E220 i karty SIM. Umożliwia ona przesłanie 60 GB danych w ciągu roku. W przypadku wyczerpania limitu użytkownicy mogą doładować kartę na zasadach obowiązujących w ramach usługi Play Online na kartę. Warto podkreślić, iż tego typu karta jest standardowo oferowana z limitem 1 GB ważnym przez 14 dni. Zestaw wyceniono na 299 zł i 299 punktów zebranych w programie lojalnościowym. Prędkość transmisji w przypadku pobierania danych może osiągać wartość do 1 Mb/s, natomiast wysyłanie danych odbywa się z prędkością do 384 kb/s.
Dodatkowe informacje o promocji są dostępne na stronie programu lojalnościowego bankujesz-kupujesz - http://www.bankujesz-kupujesz.pl. Mapę zasięgu usługi Play Online na kartę można natomiast znaleźć na stronie operatora sieci Play - http://internet.playmobile.pl/maps/.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)