Informacje o utrudnieniach w ruchu dostaniesz sms-em

Informacje o utrudnieniach w ruchu dostaniesz sms‑em

Informacje o utrudnieniach w ruchu dostaniesz sms-em
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
28.04.2010 09:28

Informacje o utrudnieniach na warszawskich drogach, związane z prowadzonymi remontami, od dziś można otrzymać sms-em - poinformował we wtorek Tomasz Kunert z biura koordynacji inwestycji i remontów w pasie drogowym urzędu miasta

Aby dostawać takie dane na telefon komórkowy, trzeba zarejestrować się w prowadzonym przez biuro serwisie internetowym "eInwestycje".

Rejestracji można dokonać na stronie http://inwestmapa.um.warszawa.pl, wchodząc w zakładkę "SMS". Po wpisaniu numeru telefonu komórkowego i aktywacji usługi, na wskazany numer będą wysyłane informacje o zmianach w organizacji ruchu wprowadzonych z powodu prac budowlanych i remontowych.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Jak poinformował Kunert, usługa jest bezpłatna i w każdej chwili można z niej zrezygnować. Aktywację trzeba będzie odnawiać co pół roku.

Serwis "eInwestycje" działa od maja zeszłego roku; dzięki niemu można zapoznać się z planowanymi i prowadzonymi w mieście remontami. W ogólnodostępnej części serwisu każdy może śledzić terminy prac prowadzonych na stołecznych drogach w 2010 r. Informacje zestawione są w tabelach oraz naniesione na plan miasta. Umieszczane są tam także schematy organizacji ruchu i proponowane objazdy.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)