Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

21.05.2010 22:44, aktual.: 14.09.2015 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 1 czerwca wielkopolska Inea wprowadza Taryfę Diamentową w telefonii stacjonarnej dla klientów indywidualnych oraz nową ofertę dodatkowych pakietów minut dla abonentów tej usługi. Zmienia się takżę oferta telewizyjna.

W ramach miesięcznego abonamentu za taryfę diamentową operator oferuje 10 tys. minut do wykorzystania na rozmowy lokalne i międzymiastowe bez względu na porę połączenia czy dzień tygodnia - jest to 5,5 godziny dziennie. Naliczanie jest sekundowe.
Abonament Taryfy Diamentowej w promocji Nowy Cyfrowy Dom, przy zakupie oferowanej usługi telewizji cyfrowej i Internetu wyniesie 50,10 zł przez cały okres trwania umowy. Taryfa Diamentowa będzie dostępna także w promocji Tani Telefon w cenie 79,90 zł miesięcznie. W promocji Nowy Cyfrowy Dom będą dostępne także Taryfy Złota 60 w cenie 15,10 zł oraz Złota 300 w cenie 20,10 zł miesięcznie. Odpowiednio w promocji Tani Telefon będą kosztować 34,90 zł i 44,90 zł.

Inea wprowadza także nową ofertę dodatkowych pakietów minut dostępnych dla posiadaczy usługi telefonii stacjonarnej. Zakupienie dodatkowych minut na rozmowy zgodne ze swoimi potrzebami i przyzwyczajeniami pozwala obniżyć koszty połączeń.

W ofercie znajdą się następujące pakiety: - 100 minut do sieci komórkowych,
- 2000 minut do krajowych sieci stacjonarnych do wykorzystania od poniedziałku do piątku w godz. od 20.00-8.00, a także przez całą dobę w sobotę, niedzielę i dni świąteczne,
- pakiet 300 minut na połączenia stacjonarne do większości krajów UE i USA.
Cena abonamentu każdego pakietu to 29,90zł miesięcznie. Minuty są naliczane sekundowo, przed minutami z abonamentu. Będzie istniała możliwość śledzenia wykorzystania minut z tych pakietów w elektronicznym BOA.

Z dniem 1 czerwca Inea całkowicie odświeża swoją ofertę usługi telewizji cyfrowej. Wprowadzane zmiany to m.in. tańszy dostęp do tej usługi, nowe przystępniejsze nazwy podstawowych pakietów telewizyjnych i zmiana oferty cyfrowych pakietów w standardowej rozdzielczości. Abonenci będą mogli wybierać pomiędzy "Pakietem Wygodnym" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy), "Pakietem Wygodnym HD" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD) czy "Pakietem Wygodnym PVR" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD PVR). Bez zmian pozostają ceny tych pakietów. Aby dowiedzieć się co możesz obejrzeć na wybranych kanałach zajrzyj na tv.wp.pl

Inea planuje zwiększenie wachlarza dostępnych pakietów telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Od czerwca br. w ofercie pojawi się "Pakiet Oszczędny", stworzony dla Abonentów dotychczas wybierających ofertę analogową. Będzie on zawierał 30 podstawowych programów telewizyjnych w jakości cyfrowej (24,90 zł/m-c). W promocji, przy umowie na 18 miesięcy, "Pakiet Oszczędny" będzie dostępny w cenie 19,90 zł przez okres pierwszych 6 miesięcy. Abonenci otrzymają możliwość skorzystania z opcji Multiroomu, czyli możliwości odbioru programów telewizji cyfrowej na drugim telewizorze w gospodarstwie domowym za pomocą dodatkowego cyfrowego dekodera SD.

Z początkiem czerwca wprowadzony zostanie także promocyjny, telewizyjny Pakiet Ekskluzywny. Został on stworzony z myślą o najbardziej wymagających Abonentach, którzy chcą skorzystać z pełnej telewizyjnej oferty oraz wszystkich programów Premium Canal+ i HBO. To pierwsza taka propozycja przygotowana przez operatora. Pakiet będzie zawierał łącznie ponad 150 programów w jakości cyfrowej, w tym 17 programów w jakości HD. Jego cena promocyjna będzie o ok. 30 proc. niższa od sumy cen wszystkich pakietów wchodzących w skład Pakietu Ekskluzywnego i wyniesie 189,90 zł/m-c. Jeśli Abonent skorzysta z dwóch usług INEA, Internetu i telefonu stacjonarnego w ramach nowej oferty Cyfrowego Domu, będzie miała możliwość uzyskania upustu aż do 169,90 zł.

Z usługi telefonii stacjonarnej Inea korzysta już ponad 20,1 tys. , a z oferty telewizji cyfrowej korzysta już blisko 64 tys. gospodarstw domowych w całej Wielkopolsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)