Incydent na lotnisku w Hongkongu hitem oglądalności wśród internautów

Incydent na lotnisku w Hongkongu hitem oglądalności wśród internautów

16.02.2009 21:02, aktual.: 17.02.2009 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzyminutowy film, na którym kobieta krzyczy i tarza się po podłodze lotniska w Hong Kongu, bije rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Od minionej niedzieli klip obejrzało już 40 tysięcy osób.

Krótki incydent na lotnisku w Hong Kongu został nagrany telefonem komórkowym. Film rozpoczyna się od histerycznego skowytu kobiety, która nie zdążyła na swój samolot. W trakcie trzyminutowego nagrania przez cały czas tarza się po podłodze, krzyczy na pasażerów i personel linii lotniczych. Nie reaguje nawet na strażnika, który próbuje jej pomóc.

"Drzwi pasażera zostały zamknięte, a załoga była już przygotowana do odlotu" - powiedziała rzeczniczka Cathay Pacific Airways.

Materiał filmowy, zatytułowany "A woman missed her flight at the boarding gate HKIA", przez ostatnie trzy dni obejrzało już 4. tysięcy internautów. Jeszcze nie ustalono kto jest autorem nagrania i kto zamieścił je w serwisie YouTube.
Rzeczniczka Cathay Pacific Airways przypomina, że pasażerowie linii lotniczych powinni być przy bramce odlotów nie później niż 20 minut przed planowaną godziną podróży.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)