iMagazine w wersji na iPada

iMagazine w wersji na iPada

iMagazine w wersji na iPada
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.10.2011 12:27

W związku z pierwszymi urodzinami iMagazine, w App Store pojawiła się aplikacja przeznaczona do czytania tego magazynu na iPadzie. Aplikacja umożliwia dostęp do tych samych treści, które znajdują się w wersji tradycyjnej, wzbogaconych dodatkowo o elementy multimedialne – filmy i galerie zdjęć.

Wydania iMagazine można czytać nie będąc podłączonym do internetu. Połączenie potrzebne jest tylko do pobrania numeru. Uruchamiając aplikację od razu zyskujemy dostęp do półki z kolejnymi numerami. Wchodząc do numeru, strony zmieniamy przesuwając palcem w lewo lub prawo, a aby czytać rozwinięcia artykułów przesuwamy palcem w dół.

Aplikacja ma wbudowaną przeglądarkę internetową, która umożliwia oglądanie linków, które znajdują się w artykułach –. oczywiście jest możliwość przejścia bezpośrednio też do Safari. Pukając w dowolnym miejscu ekranu pojawia się górna belka, na której znajduje się przycisk powrotu do półki z numerami oraz przycisk spisu treści. Spis treści umożliwia wyszukiwanie artykułów po tytule lub nazwisku autora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)