Ile zapłacimy za Samsunga Galaxy S III w Polsce?

Ile zapłacimy za Samsunga Galaxy S III w Polsce?

Ile zapłacimy za Samsunga Galaxy S III w Polsce?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.05.2012 10:27

Niedawno nastąpiła oficjalna premiera wzbudzającego olbrzymie emocje smartfonu Samsung Galaxy S III. W trakcie uroczystej gali po raz pierwszy zaprezentowano jego ostateczny design, specyfikację, funkcje, a pierwsze pobieżne przeglądy ujawniły nawet część z jego wad i zalet. Nie dowiedzieliśmy się jednak być może najważniejszego – ile do licha trzeba będzie za niego zapłacić. Z odpowiedzią na to pytanie pospieszył brytyjski sklep internetowy – Clove Technology.

Odblokowana, czyli pozwalająca na zastosowanie karty SIM dowolnego operatora, 1. GB-owa wersja Galaxy S III kosztuje w chwili obecnej aż 550 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam w przybliżeniu około 2850 zł (a realnie pewnie jeszcze trochę więcej). Bez wątpienia – dużo, kto wie, może nawet trochę za dużo. Zobaczymy. Choć nie podano cen 32 i 64 GB-owych wariantów smartfonu – spekuluje się, że każdy z nich będzie odpowiednio o 100 i 200 funtów droższy od najmniej pojemnej wersji GSIII. Co o tym sądzicie? Czy zakup najnowszego Galaxy za tę cenę będzie w ogóle opłacalny?

A tak zupełnie z innej beczki – jeśli ktoś z was przegapił galę Samsunga i ciągle chciałby ją zobaczyć, może to uczynić pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (134)