IFA2015: nowe bezprzewodowe głośniki z systemem Multiroom 360

IFA2015: nowe bezprzewodowe głośniki z systemem Multiroom 360

IFA2015: nowe bezprzewodowe głośniki z systemem Multiroom 360
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
31.08.2015 10:24, aktualizacja: 04.09.2015 21:39

Na targach IFA 2015 firma Samsung zaprezentuje trzy nowe głośniki bezprzewodowe z system Multiroom 360. Te wielokierunkowe głośniki wyposażone zostały w nowy interfejs użytkownika typu tap-and-swipe oraz udoskonaloną aplikację Multiroom na smartfony, tablety i zegarki typu smartwatch.

Bezprzewodowe głośniki R5. R3 i R1 nawiązują od strony technologicznej i dźwiękowej do zaprezentowanych na targach CES 2015 urządzeń R7 i R6 z rodziny Samsung Multiroom 360. Głośniki zostały wyposażone w interfejs tap-and-swipe zapewniając bezproblemową i intuicyjną obsługę. Użytkownicy mogą regulować głośność, włączać i zatrzymywać odtwarzanie oraz wybierać źródło muzyki delikatnym dotknięciem, puknięciem lub przeciągając palcem po panelu sterowania w górnej części obudowy głośnika.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Nowe głośniki łączą się za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a zarządzanie nimi ułatwia uaktualniona aplikacja Multiroom na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Dzięki niej można udostępniać muzykę poprzez wszystkie głośniki Wi-Fi w całym domu. Aplikacja pozwala również łatwo wyszukiwać i wybierać utwory oraz tworzyć listy odtwarzania z poziomu jednego ekranu.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Nowe modele będą dostępne na rynkach amerykańskich i europejskich w ostatnim kwartale 201. roku. Informacje na temat dostępności produktu w poszczególnych krajach zostaną podane w ciągu najbliższych miesięcy.

_ Źródło: Samsung/ WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)