IFA2015: Koniec dramatu hipstera! Pralka z magicznymi drzwiami

IFA2015: Koniec dramatu hipstera! Pralka z magicznymi drzwiami
Źródło zdjęć: © materiał własny

04.09.2015 09:14, aktual.: 04.09.2015 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydawać by się mogło, że w dziedzinie pralek nie da się już wymyślić czegoś innowacyjnego, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wygląd i budowę pralki. Samsung podczas IFA 2015 pokazał, że można coś zmienić i wystawił pralkę z podwójnymi drzwiami. Zgromadzona publiczność z uśmiechem komentowała to innowacyjne rozwiązanie. Dało się usłyszeć, że od teraz skończą się dramaty hipsterów związane z praniem.

Po co dodatkowe drzwiczki, zamontowane w głównych drzwiach? Według badań Samsunga ponoć 9. proc. osób odczuwa potrzebę dołożenia kolejnych rzeczy do bębna pralki już po rozpoczęciu prania. Szybka sonda przeprowadzona wśród zebranych wokół dziennikarzy pozwala wyciągnąć wniosek, że przynajmniej w grupie dziennikarzy nie jest to aż tak palący problem, jak w zbadanej przez Koreańczyków grupie.

Obraz
© (fot. WP)

Samo rozwiązanie jest jednak dość ciekawe i innowacyjne. W sytuacji, w której rzeczywiście zapomnieliśmy umieścić w bębnie pralki jakichś rzeczy, możemy natychmiastowo zatrzymać cykl prania i dołożyć brakującą odzież. Niewielkie drzwiczki, umieszczone w górnej części drzwi głównych, pozwalają dołożyć rzeczy bez ryzyka rozlania wody, jakie towarzyszy próbie otwarcia drzwi głównych. Rozwiązanie pozwala również zaoszczędzić na czasie, gdyż nie jesteśmy zmuszeni czekać na zwolnienie blokady bezpieczeństwa. Od teraz, zapomniany ręcznik, czy ostatnia biała lub kolorowa rzecz może zostać dołożona do prania w dowolnym momencie jego cyklu. Żadna przeoczona hipsterska skarpetka nie będzie musiała czekać na kolejny cykl prania.

Obraz
© (fot. WP)

Dodatkowe drzwi pozwalają także na równie łatwe dodawanie detergentów, które nie mieszczą się w klasycznym zasobniku. Można zatem w łatwy sposób dodawać krochmalu, albo specjalistycznych środków służących do walki z roztoczami.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)