IFA 2015: Samsung Gear S2 - znamy ceny

IFA 2015: Samsung Gear S2 - znamy ceny

IFA 2015: Samsung Gear S2 - znamy ceny
Źródło zdjęć: © Wirtualna Polska
18.09.2015 09:50, aktualizacja: 18.09.2015 14:37

Z wielu zegarków, pokazanych na tegorocznych targach IFA, Gear S2 Samsunga prezentował się szczególnie zachęcająco. Teraz pojawiły się pierwsze, nieoficjalne informacje na temat ceny urządzenia. A wraz z nimi jeden, drobny problem...

Na targach IFA Samsung zapowiedział dwie wersje różniące się wyglądem: zwyczajną (sportową) i klasyczną. Ta pierwsza, według nieoficjalnych informacji, kosztować będzie 350 dolarów, zaś klasyczna będzie o 50 dolarów droższa. Oficjalna rynkowa premiera Geara S2 ma nastąpić 2 października w Stanach Zjednoczonych.

Do tego dochodzi jeszcze odmiana 3G, czyli Samsung Gear S2 wyposażony w "kartę" e-SIM. Bardzo ciekawa odmiana, głównie ze względu na to, że ma ona działać zupełnie niezależnie od smartfona.

Cena (również nieoficjalna) tej wersji to także 400 dolarów, natomiast przykra informacja jest taka, że będzie ona sprzedawana wyłącznie w Korei Południowej i w Stanach Zjednoczonych. Na obu tych rynkach wejdzie do sprzedaży później niż Gear S2 pozbawiony łączności 3G, ale mimo wszystko wejdzie. W Europie raczej nie powinniśmy się jej spodziewać, co jest podobno – jak tłumaczą pracownicy Samsunga – spowodowane tym, że obsługa samego rozwiązania, jakim jest e-SIM, nie jest na razie w Europie rozpowszechniona.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Toyota pracuje nad latającym samochodem

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)