IFA 2008: LG prezentuje stylowe odtwarzacze DVD

IFA 2008: LG prezentuje stylowe odtwarzacze DVD
Źródło zdjęć: © LG

03.09.2008 10:23, aktual.: 03.09.2008 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma LG Electronics zaprezentowała na targach IFA 2008 dwa stylowe odtwarzacze DVD: model DVS450H i DVS400H. Oba produkty charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i zaawansowanymi funkcjami, które wg. producenta zaspokoją najbardziej wymagające gusta.

DVS450H: odtwarzanie plików DivX w jakości HD i różnorodne opcje instalacji

Model DVS450. różni się od konwencjonalnych odtwarzaczy DVD. Wiele modeli jest dostosowanych tylko do umieszczenia poziomego, podczas gdy DVS450H może być ustawiony poziomo, pionowo lub zawieszony na ścianie. Użytkownicy mogą umieścić go poziomo lub postawić na boku, co pozwala dobrze dopasować umiejscowienie odtwarzacza do ekranu. Odtwarzacz jest również wyposażony w przesuwną klapkę i sensor dotykowy.

Obraz
© LG DVS450H (fot. LG)

Model LG DVS450. idealnie nadaje się do odtwarzania plików DivX w jakości HD. Dzięki takiemu formatowi, użytkownicy mogą oglądać filmy wysokiej jakości zapisane w niewielkim pliku danych.

DVS400H: odtwarzacz DVD z funkcją kopiowania dysków CD audio i eleganckim wzornictwem

Model DVS400. wyróżnia się eleganckimi kształtami, zainspirowanymi wyglądem tradycyjnych mebli z Dalekiego Wschodu. Czarne, błyszczące wykończenie i minimalistyczna stylistyka znakomicie pasują do wszystkich mebli.

Zaawansowane funkcje tego odtwarzacza to między innymi kopiowanie płyt CD audio w celu ich konwersji do formatu MP3 oraz zapisywanie plików przez USB. Słuchanie muzyki dostępnej tylko na dyskach CD stało się znacznie prostsze.

Obraz
© LG DVS400H (fot. LG)

Najnowsze odtwarzacze DVD firmy LG mają pewne wspólne cechy. Oba umożliwiają odtwarzanie standardowych dysków DVD w pełnej rozdzielczości HD (108. progressive scan) za pośrednictwem złącza HDMI. Dzięki temu można uzyskać sześciokrotnie większą rozdzielczość obrazu, niż dotychczas. Oba odtwarzacze pozwalają także na odtwarzanie innych formatów: DVD, CD, DivX, MP3, WMA i JPEG.

Stylowe odtwarzacze DVD LG DVS450H i DVS400H będą dostępne w sprzedaży na początku października bieżącego roku. Cena nie jest obecnie znana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)