Idzie lato - ogol nogi! Nowe depilatory Braun: Silk-épil 5 Young Beauty i Silk-épil 7 SkinSpa

Idzie lato - ogol nogi! Nowe depilatory Braun: Silk-épil 5 Young Beauty i Silk-épil 7 SkinSpa

Idzie lato - ogol nogi! Nowe depilatory Braun: Silk-épil 5 Young Beauty i Silk-épil 7 SkinSpa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.06.2013 12:31

Na sezon letni marka Braun zaprezentowała dwa nowe modele depilatorów. Braun Silk-épil 5 Young Beauty został stworzony z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją, z kolei Braun Silk-épil 7 SkinSpa nie tylko usuwa włoski, ale także peelinguje.

Nowy depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa łączy w sobie aż dwa zabiegi pielęgnacyjne. Urządzenie usuwa krótkie włoski, a nowa, soniczna nakładka peelingująca pozbywa się martwego naskórka.

Producent zapewnia, że depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa, dzięki specjalnej nakładce peelingującej i 3 00. mikrodrganiom na minutę, depilator zapewnia lepsze rezultaty niż ręczne złuszczanie. Depilator może być używany na sucho, jak i w wodzie.

Szczoteczka peelingująca o długości 5. mm odchyla się o 27 stopni w przód i w tył. Dzięki temu ma lepiej dopasowywać się do kształtów kobiecego ciała.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa, model 7951 - sugerowana cena detaliczna - *699 złotych *
Braun Silk-épil 7 SkinSpa, model 7921 - sugerowana cena detaliczna - *649 złotych *

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty został stworzony z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją. Ten produkt ma być prosty w obsłudze, więc bez zbędnego bałaganu będzie można go użyć we własnej łazience.

Depilator posiada rolki masujące, które aktywnie masują i stymulują skórę, dzięki czemu depilacja ma być bardziej delikatna. Dodatkowo do każdego produktu dołączona jest rękawica chłodzącą, która łagodzi podrażnienia po zabiegu.

Depilatory Silk-épil 5 posiadają opatentowany system HairLift, który unosi, obluzowuje i delikatnie usuwa nawet krótkie lub płasko leżące włoski. Podczas woskowania takie włoski zostałyby pominięte.

Braun Silk-épil 5 Young Beauty, model 5158 - sugerowana cena detaliczna - 349 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)