Idealnie równe kostki warzyw w kilka sekund

Idealnie równe kostki warzyw w kilka sekund
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.02.2014 08:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Idealnie równa kostka nie wymaga już sprawnych rąk szefa kuchni. Od teraz równe części owoców, warzyw, serów i wędlin przygotujesz w kilka sekund bez żadnego wysiłku.

Bosch zaprezentował robot kuchenny MCM6888. z przystawką Cube Cutter. Służy ona do krojenia owoców i warzyw w idealnie równą kostkę. Dzięki niej bez trudu przygotujesz sałatkę jarzynową, dania warzywne i wiele innych potraw. Kompletny zestaw tarcz ze stali szlachetnej umożliwia krojenie w plastry i wiórki. Tarcza Julienne umożliwi pokrojenie warzyw i owoców w cienkie słupki, idealne dla dań kuchni azjatyckiej. Wykonanie słodkich deserów i musów ułatwi specjalny nóż do drobnego siekania, rozdrabniania i miksowania owoców, warzyw, czekolady itp.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Robot ma moc 125. W i posiada płynną regulację prędkości z możliwością pracy pulsacyjnej. Parametry pracy wyświetlane są na wyświetlaczu LED. Łącznie MCM68885 posiada aż 45 różnych funkcji. Dołączona misa ma 3,9 litra pojemności. Urządzenie wyposażono także w system uniemożliwiający włączenie robota w przypadku złego podłączenia wyposażenia. Po skończonej pracy wszystkie elementy można zmywać w zmywarce.

Cena: ok. 76. zł

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)