iCoyote na 3 miejscu w Google Play Top Charts

iCoyote na 3 miejscu w Google Play Top Charts09.04.2014 12:20
iCoyote na 3 miejscu w Google Play Top Charts
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Asystent kierowcy iCoyote po 30 dniach dostępności na rynku jest na 3. miejscu wśród bezpłatnych aplikacji.

Firma Coyote zaprezentowała w Polsce aplikację iCoyote dla systemu Android równo miesiąc temu. Bezpłatny program dla smartfonów i tabletów pobrało już ponad 2. 000 osób. Dzięki temu iCoyote znalazł się na 3. miejscu w rankingu Google Play Top Charts w kategorii nowych aplikacji bezpłatnych.

Dla przypomnienia:

iCoyote ostrzega przed takimi zdarzeniami jak: radary, kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, odcinkowe i na czerwonym świetle, patrole nieoznakowane, wypadki, korki, zwężenia, złe warunki i uszkodzona nawierzchnia. Zgłaszanie radaru odbywa się tylko jednym kliknięciem, a pozostałych zdarzeń dwoma.

Zastosowane technologie GPS oraz GSM pozwalają użytkownikowi odbierać oraz przekazywać całej społeczności iCoyote informacje o zagrożeniach na drodze. Dodatkowym ułatwieniem jest ekran wielodotykowy oraz możliwość wyświetlania informacji w pionie lub poziomie.

Wszystkie informacje i ostrzeżenia kierowca może zobaczyć na czytelnej mapie, która zajmuje 90. powierzchni ekranu. W aplikacji iCoyote nie ma żadnych wyświetlanych reklam, które mogłyby przysłonić widok mapy, jak i menu aplikacji. Interfejs graficzny zaprojektowano tak, by ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze.

W chwil obecnej aplikacja dostępna jest jedynie na system Android, jednak producent zapowiada wprowadzenie jej także na iOS i WP8.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Lokalizator Roku 2014 dla AutoMapy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)