iCopy - darmowe ksero

iCopy - darmowe ksero

24.09.2007 18:00, aktual.: 25.09.2007 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program iCopy 1.3 to bardzo przydatne w każdym domu lub biurze narzędzie, które potrafi ze zwykłego skanera i drukarki zrobić fotokopiarkę. Jego największą zaletą jest intuicyjna obsługa oraz uruchamianie trybu kopiowania za pomocą jednego przycisku.

Bezpłatna aplikacja iCopy ( dostępna na licencji GPL ) pozwala zaoszczędzić wydatki na zakup drogich urządzeń do kopiowania dokumentów w niewielkich biurach lub w domach, gdzie nie ma potrzeby inwestowania w wydajne kserokopiarki.

iCopy wymaga podłączenia do komputera drukarki oraz skanera, gdyż bez tego aplikacja odmówi współpracy. Interfejs składa się z wielkiego przycisku ( odpowiednika START w kserokopiarce ) oraz kilku dodatkowych pól służących do zmiany ustawień urządzeń. Użytkownik może wybrać modele urządzeń, które będą brane pod uwagę, co przydaje się, gdy do komputera podłączonych jest np. kilka drukarek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z iCopy jako "kolorowego ksero". Można wprowadzić liczbę kopii do wykonania oraz jakość z jaką będą przechwytywane lub drukowane dokumenty. Program pozwala obejrzeć plik przed wydrukiem oraz zapisać skanowany dokument do pliku.

iCopy współpracuje z systemem Windows XP/2003/Vista. Dodatkowo należy zainstalować środowisko Microsoft .NET Framework 2.0 lub nowsze. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://icopy.sourceforge.net

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)