IconCool Editor 5.98 - malarz ikon

IconCool Editor 5.98 - malarz ikon04.03.2010 10:00
IconCool Editor 5.98 - malarz ikon
Źródło zdjęć: © IDG.pl

Aby dowolny program odniósł sukces na rynku musi być nie tylko funkcjonalny ale także ładnie wyglądać. Za pomocą edytora IconCool Editor stworzysz dla swoich aplikacji zestawy ikon, przycisków i kursorów.

IconCool Editor to narzędzie graficzne przeznaczone do tworzenia ikon, kursorów i prostych grafik przeznaczonych na strony internetowe. Za pomocą programu można projektować zupełnie nowe ikony oraz modyfikować istniejące. Aplikacja pozwala wyodrębniać ikony z plików EXE, DLL, ICL i OCX. Edytor rozpoznaje formaty obrazków od 16x1. pikseli do 256x256 i tworzy grafiki nawet w palecie 32-bitowej z kanałem alpha.

288771069182228627
Źródło zdjęć: © IconCool Editor 5.9. (fot. IDG.pl)

IconCool zawiera ponad 5. filtrów graficznych i około 20 różnych efektów. Obsługuje formaty ICO, CUR, ANI, ICL i WBMP. Swoje prace możesz zapisać też w formatach GIF, JPEG czy TIFF. Narzędzie pozwala również konwertować do postaci ikon ponad 20 formatów graficznych, a wbudowane funkcje umożliwiają zapisywanie zrzutów ekranowych z pulpitu, okien programów czy stron internetowych. Aplikacja ma wbudowane narzędzia do rysowania, wypełniania, pobierania kolorów i definiowania gradientów. W programie znajdziesz magiczne różdżki i funkcje do uzupełniania obrazków tekstem.
Wersja testowa IconCool Editor działa 3. dni. Po upływie tego czasu niektóre funkcje zostają wyłączone. Aby wykupić pełną wersję, trzeba wydać 30 dolarów. Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej.
Informacje: www.iconcool.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)