i2i Stream - bezprzewodowy "rozdzielacz" muzyki

i2i Stream - bezprzewodowy "rozdzielacz" muzyki
Źródło zdjęć: © IDG

26.12.2007 08:30, aktual.: 26.12.2007 12:13

i2i Stream to najnowsze urządzenie firmy Aerielle Technologies, przeznaczone do współpracy np. z przenośnymi odtwarzaczami MP3. Dzięki niemu mamy możliwość bezprzewodowego dzielenia się wybraną przez nas muzyką w promieniu 10 metrów.

i2i Stream to urządzenie nadawczo-odbiorcze, korzystające z częstotliwości 2,4 GHz. Dzięki niemu ( po podłączeniu np. odtwarzacza MP3 ) mamy możliwość bezprzewodowego dzielenia się wybranymi przez nas utworami muzycznymi ( i2i działa wtedy jako urządzenie nadawcze ) z innymi osobami dysponującymi takim samym sprzętem ( oczywiście muszą do niego podłączyć słuchawki ) i znajdującymi się w odległości nie większej niż dziesięć metrów od nas ( w tym przypadku i2i działa jako urządzenie odbiorcze ). Gadżet wyposażono w przycisk ustawiania głośności oraz akumulator, który - jak można przeczytać na stronie producenta - powinien wystarczyć na 5-7 godzin pracy ( możemy go naładować po podłączeniu do portu USB ).

i2i Stream został wyceniony na 69 USD, natomiast zestaw i2i Stream Two Pack - na 129 USD. Niestety dokładny termin rozpoczęcia sprzedaży nie został podany.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)