Humidor ZKes 453 - urządzenie do przechowywania cygar marki Liebherr

Humidor ZKes 453 - urządzenie do przechowywania cygar marki Liebherr
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.08.2012 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odpowiednie przechowywanie cygar przede wszystkim wiąże się ze stworzeniem dla nich idealnego klimatu. W procesie dojrzewania kluczową rolę odgrywają właściwa temperatura oraz poziom wilgotności. Liebherr stworzył urządzenie, które pozwala na przechowywanie cygar w warunkach, umożliwiających zachowanie ich jakości i aromatu.

Humidor ZKes 453 posiada elektroniczny system kontroli z dotykową obsługą Touch. Temperaturę wnętrza można ustawiać z dokładnością co do stopnia, w zakresie od +1. °C do +20 °C. W zależności od potrzeb, wilgotność powietrza można regulować w zakresie od 68% do 75%. Zintegrowane czujniki regulują zapotrzebowanie na wodę i mają zapewniać utrzymanie wilgotności na wybranym poziomie. Woda pobierana jest ze zbiornika o pojemności 1 litra. Optyczny wskaźnik informuje o konieczności uzupełnienia wody.

Wnętrze urządzenia wyposażone jest w dwie półki oraz dwie kasetki do prezentacji, wykonane z cedru hiszpańskiego. Ponadto, firma Liebherr zastosowała przeszklone drzwi oraz przyciemnianego oświetlenia LED, nadającego urządzeniu elegancki wygląd. Dzięki zminimalizowanej emisji ciepła, diody LED nie wywołują wzrostu temperatury we wnętrzu.

Filtr z węglem aktywowanym dba o dopływ świeżego powietrza do urządzenia. Humidor ZKes 453 posiada także alarm otwartych drzwi oraz alarm zmiany temperatury, które dostarczą informacji w przypadku pojawienia się nieprawidłowości mogących negatywnie wpłynąć na przechowywane cygara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)